Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyukák nálatok...

Szoptatós anyukák nálatok hogy van? A többi lent

Figyelt kérdés
7 hetes babám van. Igény szerint szoptatom. 2,5 órát bír ki 2 etetés között,de mostanába ha álmos elkezd sírni és nemtudom megnyugtstni csak cicivel kb. 4-5 szívás és már el is alszik szóval nem éhes csak cicizni akar. Ezt a napokban egyre sűrübben csinálja. Nemtudom hogy ez így jó-e vagy sem. Mert én ugy gondolom még kicsi és igényli a közelséget,de sok helyeb azt olvasom hogy nem jó ha csak cicin nyugszik meg a baba mert hozzászokik nagyon. Van még valaki így?
2016. ápr. 2. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
korulbelul 8-12 hetes koraig elmegy szerintem. en is annyi idosen csak cicivel tudtam megnyugtatni...aztan ahogy kinyilt az ertelme, mar csorgovel, jatekkal, zenevel, masszirozassal is meg lehet nyugtatni. par hetig még hagyd aztan 3-4 honaposan mar nem art valoban oda figyelni hogy ne mindenre a cici legyen a gyogyir
2016. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi igen erre voltam kíváncsi hogy kb.ez meddig hagyhatom neki.
2016. ápr. 2. 12:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már cumit adtam neki, én is pont azért, hogy ne ahhoz szokjon hozzá, hogy bármi kis nyekkenésre, nyűgösségre vagy álmosságra cicit akarjon.
2016. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már én is próbáltam a cumit de megérzi hogy nem cici és kiköpi rögtön.
2016. ápr. 2. 13:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt csinálta a fiam. Most 3,5hónapos, elhagyta, habár az igaz, hogy általâban alvás elõtt eszik. Így állt be.Cumit nem fogadja el.
2016. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Teljesen normális.

Hidd el, most erre van szüksége.

Fél éves koráig a baba semmilyen módon nem tudja manipulálni a környezetét!

A babák szokásai rendkívül gyorsan változnak. Mire megszokod, már más az igénye. :)

2016. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm most már megnyugodtam. Van már egy 3,5 éves kisfiam,de sajnos ő tápszeres baba volt. Nemtudtam őt szoptatni és így nekem ez újdonság hpgy ö meg ennyit akar cicizni.
2016. ápr. 2. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!