Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is volt így, vagy csak én...

Más is volt így, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Van mikor a babáb nem olyan éhes és játszadozva eszik. Ez azt jelenti, hogy többször elengedi a cicit, van hogy még le se nyeli a tejet és folyik a szájából. És ilyenkor tiszta tej lesz minden. A kedvencem mikor elengedi a cicit, és a ciciből még spriccel a tej.. van, hogy szopi végére csavarni lehet a tejet a textilpelusból. Mert ugye azt rakom oda, hogy felfogja a kicsurgó tejet.

Nyugtassatok meg, hogymással is volt e így? Vagy én nem csinálok valamit jól??

Mert mikor nagyon éhes,akkor van hogy félóráig le se cuppan róla.



2016. ápr. 3. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze :D és közben jókat vigyorognak :D Teljesen normális! :))
2016. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem sose csinálta ezt a kisfiam. Mikor 3-4 óránként éhes volt, rácuppant a cicire, jóllakott és elengedte. Nem játszadozott soha vele.

Biztos a te babád ilyen játékos.:)

2016. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem ,amikor már befejezte a szopit beledumál a cicimbe,mint valami mikrofonba :D 3 hónapos
2016. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy játszott a cicivel, de olyan gyakran volt az első hónapokban, hogy elengedte és akkor spriccelt a tej. :)
2016. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne etesd amikor nem éhes.
2016. ápr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lányom pont azért engedte el, mert túlságosan ömlött, nem bírt olyan gyorsan nyelni. El lehet képzelni a látványt, 7-8 csatornából egyszerre spriccelt a tej :D és igen, minden tiszta tej lett körülöttünk, nem tudtam elég gyorsan odarántani a pelust. Kb. 6 hónapos kora óta bírja a tempót, azóta nem csinálja ezt.
2016. ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!