Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen a harisnyákkal?

Figyelt kérdés
Én komolyan nem tudom milyet kéne venni! Akármilyet adok a kisfiamra, mindegyiknek lóg a lábfeje! Ti milyen harisnyát vesztek? 74es méretű ruhákat hord most, a 68as harisnya kicsi, ha veszek 74est, akkor annak meg mindnek letapossa vagy lehúzza a lábfejét és olyan idétlenül lóg! Én csinálok valamit rosszul? A harisnyákat már rendszerint a body alá adom rá. Segítsetek kérlek!
2015. dec. 9. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csak te jársz így :) Van kb. egy-két hét, amíg se nem hosszú, se nem kicsi. Ráadásul sokszor duplán van számozva (pl. 74-80-as), na ott aztán tényleg sok idő, amíg jó lesz. Az én fiam ráadásul pocakos, mikor hosszra jó volt, akkor meg már derékban szűk.
2015. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Márkafüggő is, melyik mekkora, pl a Nextesek elég nagyok, a H&M elég közel áll a valós mérethez, a Tescós össze-vissza, az Aldis is jó nagy, ki kell tapasztalni. De szerintem ha ennyire nem jön össze, akkor inkább bélelt nacit adj rá, sokkal egyszerűbb, én a lányomra csak végszükségbe adok nadrág alá harisnyát, azokat ruhához/szoknyához használjuk.
2015. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van olyan is, aminek nincs külön lábfeje. Én C&A-ban szoktam venni. És akkor nincs gond. Az én lányomnak nagyon nagy a talpa, a talp része már rég nem jó, mire derékben meg hosszban jó lenne a harisnya.
2015. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Aldis termo harisnya vált be nekünk. Nagyon rugalmas, vastag, puha. Az 50/56 os méret jó volt neki 56-tól 68-ig és egyszer se lógott (a következő mérete 62/68). A tesco-s viszont nem volt jó, az végig lógott, csak akkor lett jó, mielőtt majdnem kinőtte.
2015. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Elég sok félét kipróbáltunk már, de kevés sikerrel. :(

Gondoltam én is a lábfej nélkülire, de tartok attól, hogy egy mozdulattal lehúzná a zoknit. Bár lehet teszek egy próbát!

Mégegyszer köszi a válaszokat!

2015. dec. 10. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!