Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Terhesség? Már 2x volt menstru...

Terhesség? Már 2x volt menstruációm szülés óta (6 hónapos a kisfiam) És most késik már 5 napja. Lehetek terhes vagy csak a hormonok?

Figyelt kérdés
Nincs lehetőségem tesztelni szerdáig,de addig megbolondulok.Tudom hogy sokan mennyire vágynak,de van egy 2 éves ésegy 6 hónapos kisfiam,és nem nagyon akarnék terhes lenni most.Járt már így valaki hogy 2x pontosan megjön aztán rendszertelen?
2010. ápr. 5. 21:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy szoptatok.
2010. ápr. 5. 21:11
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha védekeztetek nem lehetsz terhes, ezt biztosan tudod.Vagy nem védekeztetek?Mert akkor bizony összejöhetett a babó.

Egyébként nekem volt ilyen amikor szoptattam, volt,hogy 2 hetente jött volt hogy 2 hónapig semmi.

2010. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megszakítással ahogy a babák előtt 3 évig.Most akarnám felrakatni a spirált ha megjönne végre.Semmi terhességi tünetem nincs.Hátha csak a hormonok.Köszi a válaszod
2010. ápr. 5. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Azt nem értem, hogy miért kockáztat valaki, ha nem akar gyereket - a megszakitás nem védekezés, csak szerencsejáték, ugyanúgy, ahogy a szoptatás sem védekezési módszer. Könnyen elöfordulhat, hogy terhes vagy, nekem mind a négy gyerek után azonnal beállt a szokott rendbe a menseszem és csak akkor "jött ki a ritmusból", amikor a jövetkezöt vártam.
2010. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ugyanez a dilemmam mint neked!szinten 5 napja kesik,megszakitassal vedekeztunk,szoptatok es 2x jott meg....viszont csak penteken tuudok tesztelni,mindenkepp irj mi lett a teszted eredmenye!

D.

2010. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3 évig ment meszakítással......okés.Megírom mi lett.Köszönöm.
2010. ápr. 6. 22:31
 7/8 A kérdező kommentje:
Terhes nem vagyok,legalábbis a teszt szerint.Az orvos azt mondja várjak türelemmel.Köszi a válaszokat.
2010. ápr. 8. 12:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Koszi,h megirtad mi lett.En meg nem teszteltem,de holnap raveszem magam.

D.

2010. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!