Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után újra terhes...

Szülés után újra terhes lehetek? Megvolt az első mensim szülést követően, most kellett volna megjönnie, de nem jött meg. Már 4 napja késik. Ez normális, vagy kezdjel ismét aggódni?

Figyelt kérdés
Három hónapos manó anyukája...
2008. okt. 13. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ha már volt rendes menszeszed, az azt jelzi, hogy helyreállt a méh szerkezete, volt peteérésed és szerintem lehetsz terhes simán. Szerintem csinálj tesztet!

majd írj hogy mi lett.


4 hónapos kisfiú anyukája

2008. okt. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen lehetsz aki menstruál az lehet bármikor tehes
2008. okt. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké, jól megilyesztettetek. Ebbe belefehéredtem. Megyek is és meg csinálom a tesztet. Ha van valami szólok.:)
2008. okt. 13. 09:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik rokonom pont így járt. :)

Ha már volt egy rendes ciklusod, akkor bizony lehet, hogy babás lettél. :) Várom a visszajelzést, hogy mit mutat a teszt majd. ;)

2008. okt. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én is így lettem:-)meg barátnőmnek is így lett a második baba.(nem 1 ismerősnek)
2008. okt. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A keresztfiaim között 1 év és 3 nap a korkülönbség...:)
2008. okt. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam, 7 hós a kisfiam és útban a második... :) Nagyon nehéz lesz, de a férjemmel együtt örülünk neki. Ja egy nagyon fontos dolog!!!!! a terhességi gyorsteszt nekem KÉTSZER is negatív lett. így nyugiban ültem a babérjaimon, majd már nem bírtam tovább, elmentem a nőgyogyihoz és kiderült, hogy 7 hetes terhes vagyok. Inkább menj el te is, egy vizsgálatot megér!!!!!!
2008. okt. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
MI lett az eredmény?????? írjál nekünk :)
2008. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké! Nagy kő zuhant le a kicsi szívemről, szerencsére nem vagyok terhes...Huuu CSak késett 4 napot, így nem kellett már tesztet sem vennem. A következő babával szeretnénk még várni pár hónapot. De már alig várom, hogy ismét kismama lehessek, remélem összejönnek nálunk is az ikrek..:)
2008. okt. 14. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!