Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ilyenkor még vissza állhat...

Ilyenkor még vissza állhat valamilyen szinten a tejtermelés?

Figyelt kérdés

2 napig kórházban voltam és holnap mehetek haza. Dél körül már cicire tudom tenni a kisfiam, és utána fejni is tudok majd (ha lesz mit).

Hamegnyomom a mellem még mindig van benne tej. De vajon ennyi idő alatt mennyire "csappant" meg? :/ És visszatud majd állni,hogy újra anyatejes legyen a fiam?


2016. ápr. 13. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze!!Egy percig se izgulj, 2 nap az semmi.Tedd sokat cicire a babad, nem lesz semmi gond!!Jo babazast!Ket gyerekes anyuka
2016. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jajj de jó! Köszönöm :) Most megnyugtattál :)
2016. ápr. 13. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem az számít, hogy a melled mennyire telített, a tej akkor termelődik, amikor szopizik a baba. Nem lesz semmi gond.


Nekem 18 hónapos volt a kislányom, amikor kettesben elutaztunk a férjemmel 3 napra. Titkon azt reméltem, hogy hátha utána már nem fogja kérni, de amikor hazaérzünk, az volt az első, hogy "sziszike", és ugyanúgy folytatta, mint előtte.

2016. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!