Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás mellett mit lehet...

Szoptatás mellett mit lehet szedni porchiányra, izületi fájdalmakra?

Figyelt kérdés

A térdeim nagyon fájnak. 10 éve megnézték akkor porchiányt állapítottak meg. Akkor kaptam rá gyógyszert, de már több éve nincs rá szükségem.

Most a szoptatás alatt jött elő megint. Gondolom a baba elveszi ami kell Neki, a maradék meg nem elég nekem.

A csuklóim is fájnak az előző gyerekemnél is szoptatás közben jött elő, akkor izületi gyulladásom volt. de semmit nem szedtem rá, csak csuklószorítót használtam. Akkor nagyon megkínlódtam velük, ezt szeretném elkerülni.

Ha esetleg tudtok valami jó módszert, vagy tablettát örülnék ha megosztanátok velem.

Köszönöm.

11 hetes és 2 éves gyerekek anyukája


2010. ápr. 8. 07:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Glüközamint, ill. egy seatone restart nevü kapszula is nagyon jó. [link]
2010. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!