Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 honapos kisfiam van aki...

5 honapos kisfiam van aki koraszulott volt de megtanukt szepen szopizni 2280 grammal szuletett es most 6 kg. A sulya egy idelye leallt kisse aggaszt. Valakinek hasonlo?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a hossza taplalast meg az elejen jarunk kostolgatunk ezt ajanlotta a doki mivel hogy nem hizik taplaljam hozza.A kedve jo nyugis baba szepen alszik igaz most mar a fogzasba is benne vagyunk ami meg ezen felul aggaszt hogy ha a mellemen van sokszor izeg mozog nyugos arra gondoltam hogy nem eleg mar a tejem?!Lehetseges ilyen hogy kevesebb demert apadna el ha gyakran mellre teszem?Vagy a fogzas zavar be nala?Viszont nem hizik akkor megiscsak a tej a problema?A szajaba gyakran van a keze szopja az ujjat de nem sir keservessen ugy elvan.Annyira ossze zavar ez a helyzet.Azt szokom tapsztalni hogy van amikor nagyon sok tejem jon foleg reggel mikor fel kel megszok telni de napkozbe is 3 oran belul megtelik akkor jobban meggyugszik tole de ha lassan jon a tej attol is lehet nyugos?Ejjel nincs szopi max.7 szopik naponta.Masnak is van hogy hol jobb es hol kevesebb a tej mennyisege?
2016. máj. 10. 22:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Oszefoglalva:Bocsi ha erthetelen voltam szoval most nem hizik a baba mitol lehet?Szopizik de van hogy nyugos ha mellre teszem amugy elvan egesz nap nevetgel fogzas surujeben vagyunk es szopja sokat az ujjat,1 hete tart a hozza taplalas tejpepek es a repat is kostolta.Ejjel alszik..
2016. máj. 10. 23:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Duplázás után lelassul a hízás, a fogai miatt is lehet étvágytalanabb, plusz most már többet mozog. Szerintem nincs miért aggódnod, de ha bizonytalan vagy, csinálj egy mérős napot, mikor megnézed a súlyát szopi előtt, szopi után, abból kiderül, hogy elég-e a tej. Szerintem nincs olyan anya a világon, aki ne rágódna néha a tejkérdésen
2016. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia,mintha csak magunkat hallanám! Az én kislányom is koraszülött most 5 hónapos! 1990 gr-mal született és most 7,5 kg! Nála is megállt a súlynövekedés sajnos! A frász kitör mikor 4 óra nem evés után csak nyammog meg vergödik ahogy a tiéd is! Az én kislányomnak is folyton a szájában van a keze! Az anyatej reggel hígabb vizesebb nekem is,este felé zsírosabb táplálóbb! Van amikor teljesen üresnek érzem a mellem,máskor meg fejnem kell annyira tele vannak!
2016. máj. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!