Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Jovoheten kezdi 2 eves gyereke...

Jovoheten kezdi 2 eves gyerekem a bolcsit napkozben sok cici van itthon pedig eszik mindent bolcsibe at fog allni h nem vagyok ott?

Figyelt kérdés

Talan a kozosseg jot tesz neki

szerintem en parazom kicsit tul


2016. máj. 11. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Gondolom nem most tudtad meg, hogy kezdi. A napközbeniu ciciről már rég leszoktathattad volna.

Gyerektől függ, hogy viseli. Lehet, az új környezet miatt, meg a "csordaszellem" miatt nem fogja hiányolni, de az is lehet, dupla "trauma" lesz, hogy elkerül tőled, és cicit sem kap.

2016. máj. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nyugi, eszébe sem fog jutni. Tapasztalat. :)
2016. máj. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Mi a kérdés? Mivel nem leszel ott nyilván nem fog tudni cicizni, tehát nincs mit beszélni erről.

Viszont érdemes lett volna a bölcsi kezdésig leszoktatni a napközbeni cicizésről, hogy tényleg ne legyen ebből gond.

2016. máj. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mivel egyedül nevelem a gyereket - igy muszáj munkába állnom... jövöhéten vesznek vissza -hétfőn tudtam meg tegnap adtam be a bölcsibe a papirokat.
2016. máj. 11. 11:37
 5/7 anonim válasza:
0%
Szia! Első gyerkőc? Még ilyenkor is van tejed rendesen? Ez vajon összefüggésben van a keblek méretével, formájával? Tehát egy kismellű, vagy lógósabb cicivel rendelkező anyuka is képes lehet 2 évig táplálni a gyermekét?
2016. máj. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: nincs összefüggés a mell mérete és a szoptatás hossza között. Nekem viszonylag kicsik a melleim (75B-s melltartót hordok), mindkét gyerekem 6 hós koráig csak anyatejes volt, első gyermekem 22 hónapos koráig szoptattam, 2. most 23 hónapos és még szopizik (mondjuk már le akarom hamarosan szoktatni) és még mindig van tej mert hallom ahogy nyel szopi közben.

Inkább az a "titka", hogy az elején igény szerinti szoptatás, és nem adni tápszert pótlásnak + mi elég lassan hagytuk el a szopikat, sokáig szopizott éjjel is mert kelt és reggel este is.

2016. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pontosan 2.5 éves volt a lányom, mikor ovit kezdett. Előtte minden elalvásnál cicizett. Az oviban meg sem fordult a fejében. Az óvónők nem is tudtak róla, hogy még szopik.
2016. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!