Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki csak fejni tudott: mennyi...

Aki csak fejni tudott: mennyi ideig tudtad fenntartani a tejtermelést? Milyen mellszívót használtál?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Semeddig nem tudtam fenntartani. Onnantól hogy a babám eü-i okból nem szopizhatott, csak fejhettem, 2 héten belül elapadt a tejem (addig sok volt), a fejő nem tudta kiváltani a tejleadó reflexet (kézzel se ment, tanácsadónak se ment).

Medela mini electric

2016. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
avent elektromost használtam,szuper volt. az elsőnél 3 hónapig sikerült, második babánál már a 6 héten elapadt a tejem.
2016. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

9,5 hónapig.

Csak kézzel tudtam fejni, a gepektol nem valtodott ki a tejleadasi reflex.

2016. máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2,5 honapos volt a babam, annyira bukos volt, hogy addigra magatol utasitotta el a cicit, mert sajnos\szerencsere tonn sugarbol dolt neki a tej, amitol rendszeresen fuldoklott es hanyt. 8 honapos koraig tudtam fejni neki avent kezi mellszivoval, ebbol 5 honapos koraig csak anyatejes maradt igy is. A nagyobbik lanyom anno 5,5 honaposan csak siman levalt, sokkal erdekesebb volt minden mas mint a szopi, neki 11 honapos koraig fejtem, szinten avent kezi szivoval.
2016. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Medela elektromost használtam. 3 hónapig tudtam fejni, de akkor annyit hogy még a fagyasztóba is került.
2016. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Medela elektromos gèppel meg kèzzel fejtem. Napi 1 litert pluszban a felett amit a babàm megevett. Rengeteg folyadèkot kell inni.
2016. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
4 hónapos koráig, ment volna tovább is, de elegem volt napi 9x fejni.. Medela elektromossal. Fiam sosem szopizott, nem volt ereje hozzá, koraszülött volt, kissúllyal. Később meg már csak üvegből fogadta el. Kitartás hozzá és igen napi 4 liter folyadék!
2016. máj. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!