Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hányós vírus közepén ébresszem...

Hányós vírus közepén ébresszem, ha nem kell magától szopizni?

Figyelt kérdés
Fél éves. Labilis a dolog, hogy megmarad-e benne a tej. De ma délután már nem hányt, de gyenge. Ébresszem éjjel, ha nem kel fel enni, vagy akkor teszek jobbat, ha hagyom egy nagyot aludni?
2016. máj. 15. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem lázas, tehát nem kell a kiszáradástól tartani, akkor èn nem keltenèm.
2016. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
A hányás,hasmenéstől kiszáradhat,szerintem most jobb lenne ha vissza pótolnátok az elveszített folyadékot.ha nem tejjel,akkor forralt vagy baba vízzel.úgy gondolom ez most fontosabb mint egy nagy alvás
2016. máj. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Próbáld meg úgy szoptatni, hogy nem ébreszted föl. Az enyém simán teliszívja magát úgy is, hogy nem ébred föl. :) Én inkább adnék neki, ha hányt. Talán jobban megmarad benne úgy a tej, hogy alszik, mert nem mocorog...
2016. máj. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg nem etetném éjszaka, mi van ha hány? Megfulladhat a saját hányásában.
2016. máj. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4: egy féléves, ráadásul beteg gyerek napközben is alszik vagy háromszor biztosan. Akkor ne egyen egész nap?
2016. máj. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem írt a kérdező olyat sehol, h nem evett egész nap a gyerek, nem tudom, hogy jött ez neked.


Továbbra is azon a véleményen vagyok, h nem etetnék éjszaka elgyötört, gyenge gyereket, akinél "labilis a dolog, hogy megmarad-e benne a tej"

Óriási felelőtlenség lenne. Csak akkor etetném, ha oda tudok rá figyelni.

2016. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!