Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt illetve...

Szoptatás alatt illetve inkább utána, ha fáj a méhem az normális?

Figyelt kérdés

7hetes a babàm, borzasztóan fàjt szoptatàs elején a méhem,aztàn ez elmúlt ugye. A vérzés is elmúlt 2.héten, a folyàs a 3.héten. Aztàn 4-5.héten gondoltuk huncutkodunk egyet,ami nem nagyon jött össze,nem is erőltettük. Aztàn 6.héten kis mesi görcsök és barnàzàs egy nap vérzès-gondoltam megjött,dokinàl emiatt toltuk az időpontot. Most pénteken lett vége,azóta szopi utàn mindig görcsölök. Olyan mindjàrt megjön érzés.


Màr minden eszembe jutott,pl:fertőzés

(dokit hìvtam mielőtt...azt mondta ha rendben vagyok lehet,és se làz,se folyàs,se semmi tünet,hogy az együttlét miatt lehetne)

terhesség

(azért becsúszhatott,de mivel megjött ìgy elvetettem a lehetőséget,aztàn most ezen is agyalok)

méh problémàk

(nagyjàból a süllyedéstől a cisztàn àt a ràkig minden).


Valakinek hasonló?


2016. máj. 16. 01:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális, a szoptatás méhösszehúzódással jár.
2016. máj. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen normális,ilyenkor méhösszehúzódás van
2016. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!