Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Néhány napja kezdtem a hozzátá...

Néhány napja kezdtem a hozzátáplálást, néhány kanál almát eszik, a széklete azóta sötét zöldes és szilárdabb mint eddig. Normális? Rostoktól van, ugye?

Figyelt kérdés

Banánt, körtét adhatok neki következő gyümölcsként? A táblázatban ezek 7 hónapos kortól szerepelnek, most az őszibarack és a meggy következne, de gondolom nem az agyoncukrozott konzervekre gondolt a táblázat készítője:)

5 hónapos a kisfiam


2010. ápr. 13. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell sietned a hozzátáplálással, 6 hóig nyugodtan várhatsz.

A székletprobléma az almától van, egyrészt az alma komoly hasfogó, a zöldes szín pedig arra utal, hogy még nem tudja emészteni a picur. Később ez változni fog, megijedni nem kell tőle.

Banánt nyugodtan lehet adni, őszibarackot is, esetleg a körtével várj egy kicsit még, de szerintem nem lesz tőle baja.

Mi bébiétellel kezdtük, mert az almától, amit vettem, kinyiffant két nap alatt 14 tengerimalacom - sajnos a nem bio dolgok iszonyúan vegyszerezettek. Én a Hipp bio bébiételeket vettem, nem bántam meg. Van köztük az őszibarack-banán és az őszibarack-alma, banán-alma, amik kis üvegesek, tehát nem kell kidobnod (elvileg max. 3 napig tartható a hűtőben a kinyitott bébiétel, ezalatt elfogy). Ráírva az van, hogy 4 hós kortól adható, én 6 hósan adtam a lányomnak, szerette.

2010. ápr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem siettetem, igazából kevés a tejem, de tápszerezni nem szeretném, ezért gondoltam hogy egy kis gyümölcsözéstől nem lesz semmi baja, mire 6 hónapos lesz kitanulja a kanállal evést:)
2010. ápr. 13. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!