Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A lefagyasztott tej meddig...

A lefagyasztott tej meddig áll el a fagyasztóban?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam fél évig eláll. Fél literes műanyag üvegekben raktam el vagy 20 litert. Most elővettem őket, és miután megmelegítem fura műanyag szaga van. Megfőztem, és nem ugrik össze, tehát jó. Mi lehet ez? Nem mikróztam a műanyag üveggel együtt, hogy műanyag szaga legyen. Üveg cumisüvegben is van műanyagszaga. Mitől lehet ez? Jó még ez a tej?
2008. szept. 27. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

jó sokat fagyasztottál le, de jó neked...

6 hónapig jó, ne izgulj. csak azért van fura szaga mert műanyagban volt, de attól még jó. add neki nyugodtan!

2008. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fél évig eláll -18 fokon. Az én fagyasztottaim meg az ételek bukéját vették be, pedig dupla műanyag zacsiban voltak. :)
2008. szept. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Én eddig úgy tudtam 3hónap:9
2008. szept. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 hónapig eláll a tej. Én is sokat fagyasztottam le, de az én babámnak nem ízlett. Próbálkoztam ezzel főzni a főzelékeket, de nem ette meg. A kutyák viszont jól laktak vele:)
2008. szept. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!