Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szopi után ha leürül a cici...

Szopi után ha leürül a cici hogyan lehet minél hamarabb visszatölteni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 09:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

????

nem olyan érthető a kérdés,de minél többet fejsz és szoptatsz annál több lesz a tej. én mindkét mellből szoptattam,és ezután 15-20 perccel fejtem még a plussz inger miatt.

2016. júl. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ezt én is kétszer olvastam el..-olyan mintha egy gyerek kérdezné..
2016. júl. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Próbáltam én is fejni, viszont azt vettem észre, hogy lassabban töltődött fel utána, magam sem értem miért. Nagyon szeretném szoktatni a babàm, ezért is keresem a megoldàst.
2016. júl. 1. 10:04
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ket gyerekem van.Soha nem fejtem meg szopik utan, es sosem mericskeltem mennyit ettek.Igeny szerint szoptattam, szoptatok.A lanyom most 7 hos.A fejes nagyon becsapos!En nagy nehezsegek aran fejtem 60-70 ml- t, mikor mentunk vhova es kellett!Pedig van tejem boven!A lanyom 9,5 kg (3055 g- mal szuletett).Szoval nem ehezik!
2016. júl. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
mert nem egy nap mire több lesz a tej,igen ha fejsz szoptatás után,következő etetésnél kevesebbnek tűnik, vagy később lesz meg a szokásos mennyiség,de ez ideiglenes a szervezet jó esetben alkalmazkodik és több lesz majd,vagy ahogy te fogalmazol hamarabb feltöltödik (bár nem egészen így megy a dolog,ha kevés tejed van 6 óra után se lesznek decik benne,ha meg sok van 2 óra múlva is tud annyit enni amennyi kell neki
2016. júl. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Fogyassz sok folyadékot, egyél rendesen és fejd le a maradékot.
2016. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell "visszatolteni ". Csak az első pár napban-hétben termelődik előre a tej, a későbbiekben a szoptatás alatt termelodik.
2016. júl. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Akkor az nem baj, ha már nem olyan feszes, hanem "lötyinek" tűnik?
2016. júl. 1. 11:04
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem. Csak az elején feszes. Még nyilván akkor, ha valami miatt nem a megszokott időpontban tudod megszoptatni a babát, hanem csak később.
2016. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nem,egy idő után már nem feszes,csak az elején attól még van mit ennie a babának
2016. júl. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!