Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért eszik ilyen sűrűn?

Miért eszik ilyen sűrűn?

Figyelt kérdés
11 hónapos kap reggel fél 8-8 körül cicit, 10kor tízórai gyümölcsöt, ha még igényli utána megszoptatom, de már 11kor megint szopizni akar és dél-ben, vagyi lyenkor ha szopizik sokatakkor 1kor adok főzeléket + cicit ha igényli és 2 kor megint szopizik 3kor gyümi vagy joghurt aztán 6kor szopi, vacsi 7kor, 8kor meg szopi.

2016. júl. 3. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én 10 hónaposom ugyanezt csinálja. Semmi különös szerintem, csak dög meleg van, és szomjasak. Én adok neki rengeteg vizet is, de az én fiam is 2-3 óránként szopik napközben.
2016. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is sok vizet adok neki ezért is nem értem :/
2016. júl. 3. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy alapvetően nyűgösebbek is a melegtől, ezért igénylik a bújást, testközelséget, plusz a szomjúság. :( Az én gyerekem is már rég átaludta az éjjeleket, most háromszor is felébredt. Le volt szegény izzadva, pár korty tej után azonnal visszaaludt. Szerintem egyszerűen csak szomjasak, én nem aggódom. Kíváncsi leszek a ma éjjelre, szerintem ma jobban alszunk. :)
2016. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyilván szomjas, kellene kapnia szomjoltó folyadékot, praktikusan vizet. A szoptatási tanácsadók szerint az elsőtej vizes annyira, hogy a babák azzal oltják a szomjukat. Szerintem ez baromság, de ez magánvélemény.

Egyébként ez az összevissza-állandóan evés, nem jó neki, kellene valami rendszer.

2016. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4: Miért kéne rendszer? Te ilyen melegben iszol, ha szomjas vagy, vagy az órádat nézegeted, eljött-e már az ideje?
2016. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!