Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-3 hónapos babád milyen...

2-3 hónapos babád milyen sűrűn eszik? Mennyit alszik? Hogyan altatod, van valami rendszer egy nap?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4 óránként szopizik , éjszaka 5-6 óránként eszik. Délelőtt 2 szer 40-40 percet alszik déltől 3 ig alszik utána 3-tól fél 6 ig ébren van, fél6 -tól alszik 9 ig. Napirendünk van, +- fél óra pontossággal szinte minden napunk ugyan olyan. Nem én alakítottam így ő magának alakította ki. Alváshoz semmi hókusz pokuszunk nincs, leteszem az ágyába és elalszik egyedül.
2014. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jövő pénteken lesz 3 hónapos.

Altatni sosem kellett. Lerakom és elalszik.

Naponta 5x eszik 120 ml-t. 7kor, 10kor, 13kor, 16kor, 18:30kor és este 19től alszik reggel 7ig ébredés nélkül. Reggel 7kor eszik és utána alszik tovább . Sokszor van, hogy a 10es evés kimarad, mert alszik délig. Általában a délelőttöt végigalussza.

Délután megyünk sétálni. délután alszik még kb egyfolytában 3 órát, mert többször fél órát.

2014. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2 orankent szoptatok...ejjel 3. Irigyellek. A babam hiaba sir a faradtsagtol, van hogy 4 oran at nem alszik el... Ha cicin elalszik es leteszem egybol fent van. Te mikor teszed le aludni? Vagy hogyan alszik pl. d.e. Eszik es utana?
2014. márc. 26. 10:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Első, este fél 6tól reggel 9ig alszik?
2014. márc. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#2 ! Mindjart sirok. Mit rontok el?
2014. márc. 26. 10:56
 6/12 anonim ***** válasza:
NEM!! Este fél 6 kor elalszik és 21:00 ig aszik akkor pancsi és fél 11 kor elalszik. éjszaka 2 kor vagy 4 kor felébred enni. (néha 2 kor is és 4 kor is) reggel 7 körül kel. Nem rontasz el semmit, nekem ritka békés babám van, de előbb utóbb biztos belőle is kisördög lesz. fogzáskor vagy tudom is én mikor.
2014. márc. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van elég tejed? Menyiket eszik egy-egy alkalommal? Volt egy hét amikor azt hittem jóllakott, de még sem hízott egy hétig. Utána megnéztem mennyiket evett és 40-60g volt. az nem sok. Ekkor elkezdtem fejni a tejet az üvegből megitta, de mint aki éhezik. Aztán egy hét után rájött hogy ciciből, jobb vagy valami és újra evett rendesen ciciből. Nekem szinte tényleg óramű pontossággal működik a fiam, de szerintem ha ennyire "kritikus" hgy egész nap csak eszik akkor érdemes kicsit beszabályozni. Szerintem valami ördögi kőrben vagytok benne. Sosem éhes nagyon ezért mindig csak piciket eszik, emiatt sokszor eszik piciket, de a kis pocakja sosem ürül ki teljesen, hogy egyszer egy jót bekajájjon majd 3-4 órát nyugi legyen. Napközben még csak csak elvan az ember és eteti, de este hát.... minden elismerésem a tied.
2014. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok

Nem rontasz el semmit. Szerintem ebben is van valami genetika.

Három gyermekem van. Mindhárom két hónapos korára átaludta az éjszakát. A kislányom pl este 8tól aludt másnap reggel 10ig.

A nagyfiam pedig 2 évesen még aludt délelőtt másfél órát és délután három órát.

Én is szeretek aludni. Lehet tőlem örökölték :-D

2014. márc. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2 hónapos a babám, tápszeres. Napirendünk van. Ő alakította magának. Reggel 8-9 között eszik 160 ml-t, aztán alszik egy fél órát. Utána nézelődik, majd elmegyük sétálni, olyam fél 12 körül(ez időjárás függő), majd 13 óra körül eszik, szintén 160 ml-t. Aztán megint séta, vagy ha nem olya az idő, nézelődik majd alszik egy, másfél órát, délután 17 órakkor eszik 130 ml-t, majd 18:30-kor fürdés, este 20 óráig összebújunk, majd megint kajcsi 125 ml. Utána megy a kiságyba, és 23 órakkor kel, akkor 160 ml-t eszik, és alszik 4, fél 5-ig. Altatni nem kell, magától alszik el mindig, éjszaka is. Szeretném, ha már csak napi ötször enne, de este mindig sűrűbben kér, viszont olyankor kevesebbet fogad csak el. Nálunk egész nap kint van velünk, vagy pihenőszékben, vagy elektromos hintában, vagy kézben. Sokat beszélgetünk, pl, ha főzök, vagy reggelizek, vagy takarítok. Csak estére kerül a kiságyba, olyankor viszont szigorúan alvás van. Nem veszem fel, ha sír, hanem simogatom, nyugtatgatom, beszélek hozzá. Megnyugszik tőle, és már alszik is.
2014. márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ismét kettes

Nálunk mindhárom gyerek a kiságyat csak alvásra használta. Nincs benne játék, nincs körforgó. Körforgó azért, mert mindegyik hason aludt.

Csak egy textilpelus a feje alá meg a fejvédő. Ennyi

2014. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!