Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is volt már így, szoptatás...

Más is volt már így, szoptatás alatt nagyon lefogytam, hogy lehetne visszahízni? Bármennyit eszem nem látszik.

Figyelt kérdés
Jelenleg fél éves a babám, és 175 centimhez 57 kilóra visszafogytam. Szülés előtt megvolt a 60 kiló is.
2016. júl. 25. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézess egy pajzsmirigy hormont!

Ha az rendben, akkor ne "bármennyi" egyél, hanem pontosan annyit, amennyi kell. Elő a grammpontos konyhai mérleget és a kcal -táblázatot.

Aki mindig vékony volt, az könnyen esik abba a hibába, hogy amit ő soknak gondol, az kevés.

Ugyanaz, mint a túlsúlyosoknal, csak fordítva.


A jelenlegi súlyod növeléséhez ~2500 kcal kellene szoptatas nélkül.

A szoptatás még ~500 pluszt igényel.

3000 kcal-t nem könnyű egészséges étrenddel bevinni, mert építőmunkás mennyiségeket igényel.

2016. júl. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én vékony voltam mindig, nem sokat híztam terhesen, de jó lenne ga megmaradna, félek, hogy nagyon visszafogyok. Ezért már most kérdezgettem, mit tudok tenni.

A kalória számolgatás is jó, én anno napi 2800-3000 -el hiztam, de az valóban brutális mennyiség, egész nap főztem, ettem, recepteket kerestem, bevásároltam. Gyerek mellett hogy kivitelezhető, nem hiszem.

Védőnő szerint nagyon fontos, hogy ne maradjon ki étkezés, napi 5-6*, mint most a cukor diétám alatt. És valóban laktató legyen, ne csak simán éhségfedő kaja.

Meglátjuk.

Sok sikert a hízáshoz! Tudom milyen nehéz

2016. júl. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Basszus, de jó neked! Nekem ez a versenysúlyom szintén 175-höz és nem bírom visszafogyni a szoptatás miatt.

(cseréljünk ruhatárat, hihihihi)

2016. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok :) Igyekszem a táplálkozásra odafigyelni, csak a gyerek miatt nincs már annyi idő, de igyekszem :) Igen, sokat irigykednek, de ez sem jó, hogy kiállnak az ember bordái, én nagyon nem szeretem.
2016. júl. 25. 21:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Pont ma akartam kiírni én is egy hasonló kérdést. :)

Majdnem 5 hónapos a kisfiam (második gyerek) és vékonyabb vagyok, mint a szülések előtt, bármennyit eszem. Nálam ráadásul a többet evés sem használ, mert akkor többször megyek wc-re. Irtó gyors az anyagcserém alapból.


165 cm vagyok és 47 kg.

2016. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!