Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az normális, ha a 2 hetes...

Az normális, ha a 2 hetes babám folyton cicin van?

Figyelt kérdés
Tudom, h ilyenkor sokat szopiznk, de ő tényleg csak cicin nyugszik el. 2 napja azt csinálja, h sìr, cici, 5 perc, bealszik, leteszem, felébred, sìr, cici, 5 perc, megint bealszik stb... Csak cicin hajlandó aludni. Mit rontottam el? Vagy ez normális. Ha nem, mit tegyek?

2016. júl. 26. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
5 hetes a fiam, mi is még ezzel küzdünk :D elég fárasztó tud lenni :/
2016. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Igen, normális.
2016. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
teljesen normális..később majd kinyílik az értelme és más is érdekelni fogja a cicin kívül (kb- 3 hónapos korától) akkor kell majd résen lenni, hogy ne cicivel vigasztald, ne unaloműzőnek használd, mert különben valóban cici függő lehet. de most még teljesen normális, hiszen most még ez neki a minden.
2016. júl. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem.
2016. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%
Nem normális. Ha így szoktatod, akkor nm lesz egy perc nyugtod sem tőle. Ha eleget szopott, akkor tedd le. Ha sír, ne vedd fel legalább másfél-két óráig. Nem azért sír, mert éhes. Lehet, hogy fáj a hasa, melege van, fázik stb. A cicit csak cuminak használja.
2016. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

baz*meg...én aztán liberális anya vagyok..sőt...abszolút nem bírom mikor 2-3 éveseket szoptatnak...na de hogy egy 2 hetest 1-1,5 óráig ne vegyek fel ha sír??

kérdező semmit nem rontottál el, ilyenek az újszülöttek..a környezetemben az összes kisbaba ilyen volt...a kórházban szövődmény miatt 2 hetet töltöttem, így ennyi idősen mi még bőven a csecsemősök "kezeiben" voltunk és ők is azt mondták, hogy ilyenkor ez a normális.

2016. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
ja és utolsó előtti: próbáld ki már légyszi a 40 fokban hogy két óráig semmit nem iszol...kíváncsi vagyok jól fogod e magad érezni...
2016. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Levettem róla a zoknit meg a kisnadrágot (egy body, egy nadrág és egy zokni volt rajta), most csak bodyban van és édesen elaludt. Szegénykémnek melege volt. Jajj istenem, órák óta ez lehetett a baja, én meg csak szopiztattam. De örülök, h végre jól érzi magát. Milyen nehéz rájönni, hogy mi is a gond... Mindenki mondja, hogy nehogy megfázzon, öltöztessem fel jól, csukjam be az ablakot, stb... de úgy látszik, azért ennek is van határa. Nehéz ez az anyaság, de szép. Csak belejövök majd. :)
2016. júl. 26. 21:06
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Bírom a sok okoskodást, hogy ne szoptasd annyit, ne ringasd, stb. Nekem is mindenki csak azt hajtogatta, hogy mennyire elrontom ezekkel. Ahhoz képest most, hogy már majdnem 5 hónapos 10 perc alatt befejezi a szopit, ha felébred nem szól, hanem játszik a kiságyban, és egyedül alszik el a kiságyában. Majd minden kialakul, csináld, ahogy az ösztönöd súgja.
2016. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Én is jártam így. "Kell a meleg a babának" ezért 24 fokot csináltunk és be is volt öltöztetve a baba. Nagy nehezen leesett, hogy csak melege volt. (Ez ősszel volt). Na azzal a lendülettel csavartam lejjebb a fűtést, hogy innentől a 22 is elég lesz...


Igen, majd belejössz. :)


Nyugodtan legyen cicin ha így nyugszik meg de igen, nem árt figyelembe venni egyéb lehetőségeket sem mint pl meleg vagy pisis/kakis pelus.

2016. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!