Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes terhes vagyok és...

31 hetes terhes vagyok és folyton alszok éjjel nappal ez normális?

Figyelt kérdés

2015. jún. 20. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom, de én 30 hetes vagyok, és -bár nem érzem magam fáradtnak, ha csinálok valamit- mihelyst ledőlnék Tv-t nézni vagy olvasni, automatikusan bealszom, és ez végig így volt a terhességem alatt.. :-) Vérképed milyen lett? Nekem kicsit kevés a vasam, azt mondták, ez terhesség alatt normálisnak számít, és attól is lehet az aluszékonyság.
2015. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy megteheted, én két gyerek mellet nem igazán tudom megtenni. Amúgy normális, igen. :)
2015. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószinű alacsony a vasad, kérd meg az orvosod hogy irjon fel neked, hidd el nagyon sokat segit.
2015. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Terhességem előtt elég volt 4 óra alvás ezért most nehezen viselem, hogy 24 órából 18 végig alszok :) Elképesztő ez a terhesség, hogy megtudja az ember szervezetét változtatni mint külsőleg és belsőleg is :)
2015. jún. 21. 00:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak nekem fura, hogy a válaszok alapján úgy túnik (nem csak ennél, de sok más kérdésnél is), hogy itt egyetlen terhes nö sem dolgozik, csak otthon pihen és alszik?

Lehet én csinálom rosszul, de én a fáradtságom ellenére ugyanúgy dolgozom (max kevesebbet túlórázom), csak otthon este megyek hamarabb ágyba és picit kevesebbet edzek, mert èrzem, hogy nem bírok annyit, mint korábban.

2015. jún. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj én pl azért vagyok itthon mert a megterhelő és veszélyes munka végzésekor elkezdtem vérezni egy kicsit utána a doki azt mondta pihennem kell. :(

Pedig én jobban szerettem volna dolgozni...

2015. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, és ki is kell használni. Én is szívesen aludnék egész nap, de a két éves lányom mellett néha azt is elfelejtem, hogy terhes vagyok. :-)
2015. jún. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!