Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Éhes vagy csak megszokásból...

Éhes vagy csak megszokásból ébred fel?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kislányom. 3 hónapos koráig végig aludta az éjszakát (este 8-tól reggel fél 7-ig aludt). Az elmúlt egy hónapban azonban minden éjjel 3-szor kel fel enni. Lehet, hogy éhes? Vagy csak a megszokás?
2008. szept. 29. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

A babák ilyen idős korban újra gyakrabban ébrednek mint korábban, és nem biztos hogy csak az éhség miatt ébrednek, hanem mert hiányzik nekik az anyukájuk, ellenőrzik, hogy "megvan-e még".

Az én kisfiam három és fél hónapos koráig egyszer ébredt szopizni, azután ő is 2-3x is ébredt. Most öt és fél hónapos változatlanul 2-3x szopik éjjel, mikor odamegyek hozzá a kiságyhoz hatalmas mosoly kíséretében boldogan szopizik és szépen visszaalszik. Az egész kb 10 perc. Egy szobában alszunk a kiságya az enyém mellett van.


Boldog babázást kívánok!

2008. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.
2008. szept. 29. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

sztem megszokás-ha a fejlődési ugrás miatt megnövekedett az étvágy,akkor is max egyel többet jelenthet.én nem etetném meg minden alakalommal-bár nagyon sok anyuka itt rontja el.ne orditson-inkább megetetem -éjjel 4-5 ször is.igaz,h már 1éves is elmúlt,de igy csinálja..nem török pálcát senki felett,de sztem nem jó igy.próbáld visszaaltatni-én is igy csináltam-igy tolódik majd az egész.kemény lesz az 1 éjjel,a 2.már könnyebb-a 3.on a fiam meg csak egyet nyekergett-a megszokott időben-és már aludt is vissza.

kitartás-inkább most egy hét fáradtság,mint később 3 évig hajnali kelések

sok sikert.

2008. szept. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!