Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi idő kb mire a baba nem...

Mennyi idő kb mire a baba nem alszik el szoptatás közben, s emiatt nem kér újból rövid időn belül enni?

Figyelt kérdés
16 napos, 50-80 g-okat szopik egyszerre. A 70/80 elégnek tűnik. Próbálnék min két órát várni etetések között, de néha a másfelet alig bírja ki.
2016. aug. 3. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha éhes, adj neki!Nagyon pici még, de hidd el 2-3hét és változik.Enyém 2hónapos, igény szerint kap enni, de már kialakította saját magának hogy 2-3óránként eszik.Mi sem akkor eszünk ha mondják, hanem ha éhesek vagyunk.Türelem,minden nap egy kicsivel könnyebb lesz :)
2016. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hogy csinaltad elso valaszolo, hogy ilyen ugyes a babad....az enyem is 2 honapos, atalussza az ejszakat, delelott eszik, alszik, viszont delutan orankent eszik, este 10-ig.... 10-kor furdes, 11-kor alszik el. ha tudsz segiteni otlettel, ami a hosszu eves titkat jelenti, szivesen fogadom...

a kerdezonek- az en babam is alszik bele, 6 hetes koraig, 5 perc eves, fel ora, egy ora alvas,majd hat hetes kora utan valtozott a fent leirtak szerint

2016. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok...semmit nem csináltam, én próbáltam a baba igényeinek megfelelően etetni, ő pedig így kialakította.De cserébe ő nem alussza át az éjjelt, ugyanúgy 3 óránként kel.
2016. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
koszi a valaszt, halas vagyok a babamnak a teljes ejszakaert,nem panaszkodhatok....en is igenye szerint etettem mindig, de valahogy a belealvas mindig megzavarja a dolgokat.... minden jot kivanok mindenkinek/ elozo voltam
2016. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!