Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cumizavar, svéd itató pohár?...

Cumizavar, svéd itató pohár? Többi lent

Figyelt kérdés

Akinek cumizavaros lett a babája és nem fogadta el a cicit.


Neki bevált a svéd itató pohár? Utána el fogadta a cicit?


Mivel azt tudom hogy a vele született szopási igényt 1 éves korig nem növi ki.


És azt hiszem ez a svéd pohár pont azért jó mert nem tudja szopni a baba, ugye?



2016. aug. 8. 13:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy medela pohár? Ez mondjuk jóval olcsóbb is
2016. aug. 8. 14:04
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem lett-még, és remélem nem is lesz- cumizavaros a fiam, viszont nem szopizik eleget, így a szopi végén lefejt tejet kap. Nekem mindkettő van, svéd itatópoharam is, mef medelám is. Medelat vettünk először, ügyesen iszik belőle, de csak 30 mlt lehet vele egyszerre adni, és ha többet szeretnél, míg a medelát újratöltöd, esetleg még melegíted is az anyatejez/tápszert, addigra az éhes babus úgy felhúzza magát hogy bűvészmutatvány lesz a kalimpáló gyerekbe önteni az első kortyot. A svédet jobban szeretjük viszont vigyázni kell mert olyan könnyen ivott belőle nálunk, hogy az egyik első etetésnél kicsit sokat nyelt, félre is ment, úgyhogy egy ideig bömbölt aztán a csőrös poharas etetéseknél.

Én pont azért használom a poharat h ne alakulhasson ki cumizavar. (Sajnos már ivott belőle, ha helyzet volt, pl az autóban)

De ha nem vásárolsz egyiket sem, egy klasszikus, kifelé lejtős peremű vizespohár hasonlóan jó szolgalatot tesz. Ott van még a kanalazás is, de az türelmetlen babàknak/szülőknek szintén nem ideális.

2016. aug. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos választ :)
2016. aug. 11. 02:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!