Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lactinatal tejszapotító...

Lactinatal tejszapotító kapszuláról vélemény?

Figyelt kérdés
Már mindent kipróbáltam, gyakori mellre tevés, horror fejés, tejszaporítóteák, urtica urrens, karamlaz sör, alkoholmentes sör, zab, sörélesztő kapszula, görögszéna....szóval mindent és sajnos nem lett több a tejem.Most a lactinatalt ajánlották többen...van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2016. aug. 14. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejött csak nem tudom konkrétan a lactinstal e mert mellé ittam a tejszaporitokat meg literszámra vizet.


Nálam a tejtermeléscsökkenést valojaban a rossz/nem kielégitő étkezés okozhatta, de amiket irtam plust ugye a szoptatásokkal(3 oránként az igény szerinti helyett) visszajött addig míg ujra nem kezdtem hanyagolni mindent

2016. aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is segített. A 6hetes növekedési ugrásnál úgy éreztem nem győzöm már mellel,elkezdtem szedni ezt a kapszulát napi 3x1-et és 2nap alatt konkrétan úsztam a tejben.
2016. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ez lesz az utolsó amit kipróbálok.Nekem az elejétől kezdve alig volt tejem, 10-20-30 miliket fejtem/fejek és már 8 hetes a babám és ami létezik mindent kipróbáltam, igaz hogy korababa és 1 hónapig mellre sem lehetett tenni, valószínűleg azért nem indult be a tejcsi...most már kezdem feladni 😢😢😢
2016. aug. 14. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit kifelejtettél és szintén nagyon fontos: a saját pihenésed! Nem egyszerű megoldani kis csecsemővel de amint csak lehet, pihenj, ne feszengj se a tejkérdésen, sem máson. Amit lehet, megteszel.

Pihenés, bő folyadékbevitel (én a gyümölcslevekre esküszöm ), napokra ősszebújás a babával a mellkason, testkontakt. Gyakori

2016. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Gyakori szoptatás, rendszeres fejés.

Ha csak 10 ml jön össze, azzal is jól járt a babád.

Nem írtad hogy jól szopik-e, korababáknál lehet nincs meg még a jó taktikA, esetleg cumizavaros. Helyes mellretétel ügyében védőnő, lll tanácsadó tud segíteni. Cumizavarnál a gyakori szoptatás és a cumisüveg/cumi helyett szoptatásbarát táplálás kanállal, pohárral, szoptanít-tal.



És mindez veszettül idő-és energiaigényes. Senki-te sem vethetsz a saját szemedre semmit! Nyugi.

2016. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!