Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 hónapos a kislányom hétvégén...

5 hónapos a kislányom hétvégén lagziba megyünk szeretnék neki fejni tejet de hiába próbálok kézi fejővel fejni par csepp jön csak mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csak szopizik semmit mást nem fogad el!
2016. aug. 23. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Előfordulhat, hogy pont annyi tejed van csak, amit ő megeszik és nincs több. Tehát más választás nincs, minthogy megpróbáljátok a tápszert, hátha elfogadja. Ha mégsem, akkor pedig ha nincs messze a lagzi, akkor pedig nem maradtok sokáig, esetleg etetésekre hazaugrasz. Vagy ezt kihagyjátok.

Nekem volt pluszban tejem, így nekem szoptatás előtt kellett is fejni, mert annyi volt és még utána is tudtam, így gyűjtöttem és amikor már nem volt tejem, vagy pont olyan eset volt, hogy kórházba kerültem, akkor volt elrakva lefejt tej. De nem mindenkinek van ennyi.

2016. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kihagyni nem tudjuk mert a Férjem húga megy férjhez a kislanyomhoz jön pesztra o nem jön a lagziba!
2016. aug. 23. 11:42
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Ilyen nincs, hogy "kihagyni nem lehet". Csak olyan van, hogy kihagyni nem akarod.

Eldöntöd szépen, hogy mi a fontosabb és döntesz.


Egyébként nekem még az "ipari" (kórházi) erősségű fejő sem tudta beindítani a reflexet, nem tudtam fejni sehogy sem. Van ilyen.

2016. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy az előző mondja.Sajnos nem mindenkinek van annyi teje,hogy fejni is tudjon.Amit tehetsz:

1.Megpróbálod a tápszert

2.Hazamész etetni

3.Nem mész a lagziba

4.Viszitek a kicsit

2016. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Biztos van olyan hely is ahova elvonulhatsz és szoptatsz.
2016. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
En vinnem. Mondjuk a kisfiammal (4 honapos) eddig nagyon konnyu volt kimozdulni. Ha ehes, megszoptatom (mindent takaró szoptatokendővel), ha kicsit font van, akkor kézben van vagy a mozeskosaraban nézegeti a játékát, vagy alszik. Elozenes étteremben is aludt.
2016. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, most olvasom, hogy nem viszitek a lagziba... én is csak azokat tudom javasolni amiket az előző írt :)
2016. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%

1. Viszitek

2. Nem mesz ( ez nem egy eletmento mutet, hogy ne lehessen kihagyni)

3. Hazamesz szoptatni , aztan vissza

2016. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia. Mi is lagziba megyünk nemsokára (férjem húga nekünk is). Én is ezen filózok hogy hogy legyen. Mondjuk mi visszük a kicsit (7 hónapos), amíg ott lesz a buliban akkor ott meg tudom szoptatni. Ha éjszakára hazahozom, akkorra meg fejek le tejet neki.

Nadehogy a kérdésre is. Próbáltad már a kezeddel kifejni? Nekem is van egy kézi fejőm, de az csak kínzás véleményem szerint. Ellenben kézzel rengeteg tejet tudok még kifejni miután szopizott a baba. Jó kis meleg zuhany után, kicsit megmasszírozod a melled és mehet is. Nekem ez be szokott válni.

Amúgy elfogadja a cumisüveget? Mert nálam még ez is kérdés.

2016. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérd meg a bébiszittert, hogy jöjjön ő is, ott is tud rá vigyázni, ha kell meg tudod szoptatni, és mégis ott is tudsz lenni a lagzin.
2016. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!