Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hetes a kislányom és már...

3 hetes a kislányom és már nincs tejem. Megindulhat még ha erőltetem vagy már nincs rá esély? Pár csepp még jön ha megnyomom a bimbót

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 10:23
 1/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Fejni nem is próbáltad? Szoptatós tea?
2010. márc. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Megindulhat még csak kitartás!!!

Sok etetés és fejés!!! Kitartóan!!!

Sok sikert hozzá:)

2010. márc. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igyál nagyon sokat!Egyél minden nap levest, igyál szoptatós teát, és esetleg homeos bogyót se ártana stedni, és minden etetés után fejjél!És talán még megindul.Remélem sikerül.Nem tudod mitől mehettett el? Nem ért sok streszz most valamiért, vagy em vagy ideges valami miatt, mert ezektől elapadhat az anyatej.

Remélem sikeül! Ja és megkérdezheted esetleg a védőnőt is, ha jóban vagytok, hogy mit tudsz tenni.

2010. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tedd mellre ahányszor csak sír/kéri, mérd egy darabig és pótold amennyi kell neki. akkor is fejj evés után, ha nem jön semmi. Legalább pár percig:( Sok folyadék nagyon fontos (én naponta kb levessel, egyébbel kb. 4 litert iszom, vagy többet), amikor a baba alszik, pihenj, aludj Te is. Jó lenne kideríteni mitől apadt el. Homeós bogyó, szoptatós tea sem árt, bár a gyakori mellretételnél semmi nem használ jobban
2010. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen még vissza tudod hozni. igyál édeskömény teát napi 4-5 bögrényit, homeós bogyó ricinus communis 5ch napi 3-4x 5 golyó, lac caninum 9ch napi 3-4x 5 golyó. nekem bevállt, és minden etetés után próbálj fejni,én éjszaka is keltetm és fejtem, de ezt csak pár napig, amikor már beindult a tejcsi akkor már nem kell, de napközben fejegess. pihenj minél többet, és igyál sok folyadékot. sok sikert és ne idegeskedj. vnő
2010. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyi h amilyen gyakran csak kéri a baba szoptasd meg.
2010. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!