Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7-12 perc alatt is ki tudja...

7-12 perc alatt is ki tudja szopizni egy 5 napos baba a neki megfelelő mennyiséget? Folyton bealszik.

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz mérlegünk csak, és nem tudom, hogy mennyit eszik alkalmanként. A kôrházban azt mondták 15-20 perc egy szopi ideális ideje, többre ne engedjük. Babám nagyon az alsó határt üti meg, kb 2 óránként eszik. Ma 6- 7 kakis pelusa volt. Sárgaság miatt aluszékony. Bőven van tejem, fejnem kell, úgy érzem nem szedi ki a teljes mennyiséget, és sokszor fáj.

Védőnő szerint nyugodjak meg, minden oke. Van más is, akinek a babája ilyen rövid idő alatt eleget eszik?


2016. aug. 24. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elején még nagyon hamar elfáradnak nyugi. Viszont ha sárga akkor max 3 óránként kelteni kell ha nem ebred magátol. Ha viszont 2 óránként magától ébred és kéri akkor nyugodj meg, jól lakik.
2016. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha olyan sok tejed van akkor lehet, hogy nagyon szívnia sem kell, csak nyeli, mint kacsa a nokedlit, így simán megeheti azt a mennyiséget ami kell neki. Főleg, ha beéri egyszerre 20-30-40 milivel. A kakis pelusok száma nem arra utal, hogy éhezne. Persze egészen biztos tényleg majd csak a mérleget használva lehetsz.
2016. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a kozepsom volt ilyen gyorsan evo.

Altalaban 5-10perc alatt megtomte a bendojet.En orukten neki,mert a nagy fel orakat is kepes volt elszuttyogni a cicimen.es most a 3.is lassu evo.kenyelmesen megragja :D

Ha van eleg kakis,pisis pelus akkor bizzosan eleget eszik,nyugodj meg.ne stresszelj.meg pici.nemsokara beall szepen a dolog.ahanyszor igenyli tedd cicire.

2016. aug. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze :) ha van boven kakis pelus nyugi ;)

Nekem mindketto igy evett, mert omlott a tejem. Kb egyett szivtak aztan spriccelt a szajukba csak nyeltek.

Az hogy ne feszuljon ha marad en lefejtem. Tudom kereslet kinalat, de mosakodni se birtam ha nem fejtem le annyi volt... igy kerestem tejtesokat es odadtam masik babanak a tejet. Illetve magunknak is eltettem hozzataplalas elejen tok jo volt avval csinaltam a kajakat par honapot :)

2016. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!