Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miert van napkozben az az...

Miert van napkozben az az erzesem, hogy nincs tejem?

Figyelt kérdés
Ejjel nem kel fel, hatkor ebred, sok tejem van ilyenkor, delelott ujbol jol jon, aztan delutantol estig mindig azt erzem,nem eleg. Rangatja a mellem, eves utan sirdogal,nem nagyon hallom a nyeleset, uresnek erzem a mellem. Ilyenkor, delutan mindig adok egy adag tapszert, nem tudom ezt jol teszem e? /3 honapos kisbaba. Kerlek irjatok velemenyt, koszonom.
2016. aug. 25. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:

A pihenés, a nyugalom által több fej termelődik. Ezért van hajnalban és reggel, meg még délelőtt is több tej.


Próbálj meg napközben is minél több pihenőt beiktatni és minél több stresszt kiiktatni, valamint sok folyadékot inni, mást nem tehetsz.

Vagy van, akinek bejön ilyen-olyan tejszaporító is.

2016. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egesz delelott alszunk, en is, a baba is, persze evesekkel megszakitva....delutan egy oratol estig mozgalmas a nap,ilyenkor orankent is eszik, ha keri...
2016. aug. 25. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy mérleg jól jönne. Sok helyen lehet havi kb. 2000 Ft-ért kölcsönözni, nem kell megvenni. A védőnő biztos tudna ebben segíteni. Ha lemérnéd szopi előtt és után a babát, akkor egyértelmű lenne, hogy mennyit evett, tényleg kell e az kiegészítő tápszer.
2016. aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Délután tedd minél többször mellre, próbáld szaporítani a tejet.Egyébként az esti tejnek sokkal nagyobb a tápértéke, tehát lehet nem szopizik annyit, de mégis jól lakik.
2016. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, ma meg nem adtam tapszert.... a merleggel mar probaltam, egy nap minden etetest mertem.... de akkor azert ettem magam...hisz pl.este lefekveskor 20 ml-t evett (de gondolom napkozben annyit evett, hogy mar ennyi is eleg volt estere...igy utolag gondolom ezt)
2016. aug. 26. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!