Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan aki nem csak...

Van itt olyan aki nem csak hat hónapig szoptatta kizárólagosan a kisbabáját úgy hogy még nem táplált mellé? Elégségesnek bizonyult a baba számára?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Én igen.Szépen gyarapodott a súlya,és sosem látszott,ahogy éhes maradna,szóval szerintem elég volt neki csak az anyatej.
2016. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Baràtnőm 8 hónapig. Akkor àllt meg a baba súlya ezért kezdte el. Addig szépen hìzott, nőtt.
2016. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Szándékosan ne csinálj ilyet. Egy csecsemőt nem hízlalni kell, hanem korának megfelelően táplálni. Az anyatej rendkívül kalóriadús, lehet nagy a súlya egy csak anyatejes 8-10 hónaposnak, de attól még nyugodtan lehet mellette pl. vashiányos vérszegény. A glutént is be kell vezetni 7 hónapos korig. Ha azért kérdezed, mert nem fogad el mást a babád, akkor próbálkozz türelmesen.
2016. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
A 3-asnak nagyon igaza van a gluténben, hiába van lepontozva. Tényleg be kell vezetni. A 6 hónap most az irányelv, hogy mikortól kell elkezdeni bevezetni az ételeket. Nem akarnak rosszat a babádnak, hidd el!
2016. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

K vitamin, vas, glutén, mindenre szüksége van már a szervezetének kb 6-8. hónaptól, azaz addig a gyomrát elő kell készíteni a gyümölcsökkel, zöldségekkel, hogy termelődjenek emésztőenzimjei, hogy kaphassa a húsokat.


nagy butaság kizárólag anyatejezni.

az anyatej pont megelőzi az ételallergia kialakulását is, tehát hozzátáplálás mellett is segítség a babának

2016. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

11 honapos koraig a babam SEMMIT azaz SEMMIT nem volt hajlando a szajaba venni cicin kivul.

De en sosem aggodtam ...

Most 15 honapos, mindent megeszik napi 7-8 fele zoldseg / gyumolcs, ( mi is igy eszunk ), mindenfele hus , mibdent eszik.

Tokeletesen eleg az anyatej 1 eves korig, ne aggodj!

2016. aug. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok, persze mindenf probaltam, volt itthon 30 fele bebietel ( ahol elunk nagyobb a valasztek ) , foztem mindent amit el tudtok kepzelni, de semmit nem

Fogadott el. Glutenbevezetes: erre gyartott kekszel, anyatejbe kevertem, sugarba hanyta ki...

Valahogy 8 honaposan aztan sikerult 1 fel kaveskanal gabona ...

2016. aug. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

10 hos koraig csak es kizarolag a cicit fogadta el.akarmivel probalkoztam.kilokte a nyelvevel.

Masodik gyerek,volt mar nemi tapasztalatom.

Annyi hatranya volt,hogy a darabostol sokaig fuldoklott.masfel evesen ha csak villaval tortem ossze a krumplit a spenotban meg akart fulladni.

2016. aug. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
másodikat szoptattam addig, illetve próbáltam neki 5 hónapos kora után gyümit adni és a glutén miatt gabonával, de délelőtt egy-két kanálnál (vagy semmi) nem jutottunk tovább. Mivel szép volt a súlya, nem idegeltem magam
2016. aug. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyolc hónapig csak szopott az 5. gyerekem, egyszerűen nem fogadott el mást. Én gyümölccsel, zöldséggel próbálkoztam, de 10 hónapos volt, mire egy egész adag zöldségpürét megevett. Egészséges értelmes gyerek lett,már 13 éves.

Ne légy elkeseredve, azzal próbálkozz, amit szívesen fogyaszt. A károgókra nem hallgatnék.

2016. szept. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!