Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olcsóbb melltartóbetét...

Van olcsóbb melltartóbetét mint a Dm vagy Rossmann saját márkása?

Figyelt kérdés
Ezek 500ft/30db

2016. aug. 30. 08:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem érdemes olcsót venni, mert szétázik. Tapasztalat.
2016. aug. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezekkel eddig nem volt gond, csak nagyon gyorsan elfogynak... Legutóbb a Lidlben vettem saját márkásat, az nagyon rossz volt, tényleg átnedvesedett vele a ruhám..
2016. aug. 30. 08:56
 3/15 anonim ***** válasza:
Tescos!
2016. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha jól láttam ez 700ft a 30 db.
2016. aug. 30. 09:49
 5/15 anonim ***** válasza:

Ennél olcsóbbat nem tudok, a Brendon saját márkása is ennyibe kerül.

Nem vitatkozni akarok, csak érdekel: hogy hogy gyorsan elfogy? Milyen gyakran cseréled és miért? Ha azért cseréled gyakran mert elázik a sok tejtől amit nem szopizik ki a baba, akkor érdemes lenne lefejni és lefagyasztani. Mert nekem csak a biztonság kedvéért van bent betét, szinte mindig száraz marad két etetés vagy fejés között.

2016. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szia! Van amikor olyan nehéz már, hogy muszáj kicserélnem..sokszor érzem, hogy na most aztán megindult a tej etetések közt, pedig van, hogy két óránként eszik. Egy doboz 5-6napig elég. Éjjelre is kell használnom. Amúgy nem az van, hogy nem bírom megvenni, csak olyan pazarlásnak érzem, meg elég spórolós vagyok. :) persze csak magammal szemben.
2016. aug. 30. 10:39
 7/15 anonim ***** válasza:

Vehetsz olyat, ami textilből van.

Igaz, hogy sűrűn kell mosni, ès gyakorlatilag nem èr semmit, de csak 1x kell megvenni.

Amiket írtál, azok a legolcsóbbak ár-èrtèk arányban.

2016. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a gyerek? Előbb-utóbb beáll a kereslet-kínálat és nem lesz ebből gond. Nálam 3 hónapos koruk után már nem kellett. Szóval általában ez nem hosszú távú használati eszköz, én amúgy textilt használtam.
2016. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én avetos moshatót használtam. sokat mostam és semmi bajuk.
2016. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Baby bruin, mondjuk 700Ft körül van,de ez a legtutibb. Kb 2-2,5x tovàbb bìrja mint a dm-es. Nekem ömlött a tejem össze vissza az elején, a dmes volt,hogy órànként elàzott,ez meg simàn bìrta 3 óràt, de volt hogy többet. Ràadàsul illeszkedik a mell formàjàhoz és tök puha.

Szóval nagyon bejött.

2016. aug. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!