Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák nektek bevált a...

Anyukák nektek bevált a mosható melltartóbetét?

Figyelt kérdés

előnye?

hátránya?



2012. dec. 28. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Nekem nem, mert kevés volt a 10 darab, ha többet vettem volna, akkor meg nagyon borsos ára van. Meg várni, míg szárad stb.

Sokkal egyszerűbb az eldobható.

2012. dec. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen lesz majd, ismerősnek is nagyon bevált :) Igaz ő is (és majd én is) magának varrja, így bőven olcsóbb, mint a bolti mosható, vagy az eldobható. Amit ő még felsorolt pozitívumnak: kevésbé dörzsöl, mint az eldobható, kellemesebb érzés, gazdaságosabb, és neki jobban benntartotta a nedvességet. Szóval előttem pozitív a példa :)
2012. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ,én most egy Rossmannosat vettem

kiszeretném próbálni

kívülről szépen néz ki csipkeborítása van és elég vastag

nekem nem is a tejcsöpögés miatt kell azért is,de

főleg mert nagyon érzékeny a mellbimbóm és ha hozzáérne a melltartó akkor sikíííínééééékkkkkkkkkkkk :)

2012. dec. 28. 12:53
 4/8 A kérdező kommentje:

ilyen:


[link]

2012. dec. 28. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

nem akarlak elkeseríteni, de nekem nem tartotta meg a tejet...átfolyt rajta, olyan lett a ruhám.Mondjuk szülés után nem sokkal kezdtem el használni és akkor még folyt a tejem rendesen, nekem az eldobhatós jobban felszívta.

DE megtartottam, hogyha már nekem is csak a csöpögést kell felfogni akkor hátha jó lesz.

2012. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, de csak amikor már beállt a kereslet-kínálat, mert az első 4-6 hétben nagyon folyt, éjszaka nem lett volna elég (ekkor még eldobhatót használtam, de nagyon dörzsölt, nem bírtam), törölközőn aludtam, mert tocsogtam a tejben. Nekem Aventes van nagyon puha és nagyon kényelmes.
2012. dec. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Összességében bevált:

Előnye:

- olcsóbb hosszú távon (én használtan vettem és hasonló áron adtam tovább)

- természetes anyag érintkezik a bőröddel


Hátránya: gyakrabban kell cserélni, az eldobhatóval nehéz felvennie a verseny, egész egyszerűen a jellegéből adódóan

2012. dec. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
éjszakára én egy egész tetra pelust tömtem a melltartóm alá. Akkor nagyon csöpögött
2012. dec. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!