Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatás ellenség, vagy...

Kelley kérdése:

A szoptatás ellenség, vagy barát? A terhesség után való szoptatás fogyaszt?

Figyelt kérdés
6 hónapos terhes vagyok (hamarosan belépek a hétbe), és eddig 6 kilót híztam! Elég egyértelmű, hogy a maradék három hónapban tovább fogok hízni... :( Sajnos hízékony vagyok. Van, aki fogyott tőle? Már csak ez a reménysugaram maradt!

2016. aug. 30. 11:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez tenyleg egyénfüggő, én is fogytam tőle, és a hasam is 3-4 nap alatt visszahúzódott
2016. aug. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
A szoptatás barát, itt nem a kilók száma a lényeg hanem hogy a babád minden számára fontos tápanyagot megkapjon, és ez bizony az anyatejben van meg. 16 hónapos fiam még szopizik. alkatot illetöen, terhesség alatt plusz 15 kg, szoptatás alatt egészséges étrenddel tartottam súlyom, most kezdek fogyni.jelenleg 174 cm, 63 kg
2016. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kb még 5-6 kg szeretnék fogyni
2016. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
6 hónapja szoptatok, a súlyomon nem változtatott semmit. Most, hogy már fél éves a babám, és elkezdett mást is enni, én nekiálltam sportolni, heti kétszer járok úszni alkalmanként 1000 m-t egyelőre (majd még növelni szeretném), remélem ez majd fogyaszt valamennyire. Mondjuk én nem híztam terhesen sem igazán, csak nagyon vizesedtem, de az lement szülés után. Igaz, volt rajtam felesleg már akkor, amikor terhes lettem. De a kezdősúlyomat megtartottam, most is annyi vagyok, mint tavaly ilyenkor.
2016. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem híztál sokat, csak a baba, magzatvíz, méhlepény, méh, extra vér, mellek kitesznek 10 kilót és akkor még nem beszéltünk egy kis szoptatáshoz szükséges zsírtartalékról.

Én 15-öt híztam, de 10 lement a szüléssel, utána 3 hét alatt még 3, a többi 2 úgy, hogy zabálok, és most megint màsfél... 3 hós a babám, màr 1 kg-mal a kezdeti előtt vagyok. Kifejezetten vékony vagyok. Szoptatok.

2016. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én fogytam a szoptatás alatt.Vékonyabb vagyok mint mielőtt terhes lettem.Viszont cukrot és a sok szénhidrátot próbálom mellőzni.Nyilván eszem a szoptatás miatt de azért oda figyelek.Most 7 hónapos a babám. :)

2016. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!