Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik csak lefejt anyatejet...

Cangooc kérdése:

Akik csak lefejt anyatejet adnak a babának, hogy állnak le a fejésről végleg?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Aki már esetleg túl van a fejésről való le leállásról hogy csinálta? Nekem ha kicsit tovább nem fejek fájdalmas csókok lesznek a mellembe. Nem szeretnék mellgyulladást.. Csodatipp? Tea? Homeo bogyó? Vagy valami teljesen mas?

Szép napot nektek!



2016. szept. 4. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:

11hónapig fejtem ahogy megjött le is csökkent a tejem annyira hogy már a végén 30ml fejtem aztán mondtam annyit nem ér így már azt sem fejtem. 3.5 L tejet adtam le(2naponta)+

1L marad a fiamnak naponta szóval nem volt kevés..

2016. szept. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetöséged add le te is fizetnek is érte annak idején 1800ft volt most emelték 2700ftra azért az nem kevés. Én most várom a kistesót és ha vele is lesz annyi tejem tudti leadom sokan várnak anyatejre korababák beteg babák.. nekem jól esik adni még ha macerás is
2016. szept. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első fiam nem tudott szopni, fejve kapta 3 hónapig, de akkor már annyira kevés volt neki a tej, ami összegyűlt, hogy elkezdtem tápszerrel keverni. Ettől meg elkezdett 10-12 órát aludni éjjel és lusta lettem felkelni fejni. Ezzel kb két hét alatt le is apadt, aztán hagytam, had menjen. Egyre kevesebbet fejtem.

A második fiamnál rengeteg tejem volt, de nem bírta az anyatejet és egy hónapos korában a tápszert adtam már csak neki, a tejet pedig gyűjtöttem, hogy hátha majd később visszaállunk még rá. Aztán elegem lett, hónapok után sem volt jó neki az anyatej, úgyhogy ha feszített, fejtem belőle, kiöntöttem, megint kicsit fejtem, kiöntöttem és pár nap alatt leapadt. Viszont még 2 hét múlva is éreztem, hogy vissza tudnám hozni, elkezdett szaporodni azonnal, ahogy sűrűbben szívtam (hátha bejön, de nem jött be.)Amikro már nem folyt, nem feszített, akkor nem fejtem egyáltalán. Ez nekem szépen elapasztotta.

2016. szept. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy megprobáltam csak 1 órával kitolni a fejések közötti időtartamot és olyan csomó lett a mellemben, hogy 1 óra forró fürdő és utána 45 perc fejés segitett csak... Nem tudjátok van e valami homeopáthiás szer vagy ilyesmi ami segíthet?

Anyatejet nagyon szivesen adtam volna le de Németországban élek és itt nincs erre lehetőség. itt nincs anyatej gyüjtő állomás... az én babám is korababa ugyh rögtön gondoltam erre de még a koraszülött osztályon se veszik át. (felajánlottam ingyen)

2016. szept. 9. 04:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nem tudok segíteni. Én is úgy voltam vele ha kell ingyen is viheti mert 3.5 litert fagyasztani rengetek.
2016. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!