Hogy szoktassam le?

Figyelt kérdés

Igaz megcsak 9honaposak vagyunk de szep lassan fokozatossan leszeretnek allni a szoptatasrol. 1eves koranal tovabb semmi keppen sem szeretnem csinalni!

A "baj", hogy csak cicin tud elaludni. 1,5eves adnam bolcsibe).


2016. szept. 4. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezd egyesével kiváltani az étkezéseit. Utolsónak marad általában az alvás előtti szopi. Szerencsés esetben leszokik magától. Nekem így volt mindhárom gyereknél, egyszer csak már nem kérték az esti tejpép utáni szopit.
2016. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nálam az egyik 10 hós korától teljesen magától havonta elhagyott egyet, így 16 hós koráig szopott. A másiknak (bár 8 hósan kihagytunk pár napot, de mintha mi sem történt volna) esze ágában se lenne abbahagyni. Ő már két éves múlt és rég bölcsis, de sokszor megy a nyavalygás hétvégén délután és sok a kelés éjszaka, pedig már 4-5 hónapja nem szopik, csak egyszer, este. A különbség szerintem az, hogy az egyikük - bár cumit ő se kért - szépen megtalálta az ujját és viszonylag sokféle innivalót, tejitalt elfogadott cumisüvegből is, na meg kis csecsemőként már átaludta az éjszakát, a másik viszont elutasít minden "segédeszközt", rossz alvó és neki még mindig én vagyok/lennék a cumija, rongyija.
2016. szept. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!