Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy altatjátok 1 hónapos...

Hogy altatjátok 1 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
Születése óta nem alszik el sehol, csak a vállamon. Próbáltam a suttogó módszert, de nem tud megnyugodni a kiságyában, hiába susogok neki. Olyankor felveszem, megnyugtatom, félálomban visszateszem, de nem alszik csak 5-10 percet aztán ismét sir. Az egész napunk szinte az altatásból áll...:(
2016. szept. 12. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Együtt aludtam vele 4 hónapos koráig, utána már nem igényelte. Betettem a kiságyba, bekapcsoltam a zenélő-forgót és azt csodálta míg el nem aludt.
2016. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt az elején. Rád van szüksége, azért csinálja ezt, még nagyon kicsi. Az elején még szopizás közben aludt el, aztán szépen magától beállt arra, hogy eszik, utána leteszem az ágyába, beszél még egy kicsit és egyedül elalszik. Most 5 hónapos.
2016. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Cicin aludtak el a babáim, általában 7-8 hónapos korukig.
2016. szept. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Leteszem a kiságyba és elalszik pár perc alatt. Így volt az elsőnél is, a tipikus altatás nálunk kimaradt....
2016. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A suttogót dobd ki inkább. Az gyerekkínzás. Helyette ajánlom a Békés álom könnyek nélkült.


Amúgy többnyire szopi közben aludt el.

2016. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 hónaposan? Ahogy sikerült. Mellkason, alkaron, kézben, babakocsiban.. ha már aludt egy 20 perce - fél órája összeszedtem a bátorságom és letettem a kiságyba. Akkor már nem volt gond ÁLTALÁBAN, nem ébredt fel. Ha rögtön letettem, akkor viszont igen. Még néha így is. Ő mondjuk nagyon hasfájós volt.
2016. szept. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Suttogóval próbálkoztam én is...de a tejem is elkezdett apadni. :(

Dobd ki! Szoptass igény szerint. Nálunk egy hónaposan bevált helyek: komfortszopi közben anyacici, hátsimi és susogás közben apa mellkas, babakocsi.

később már elaludt kendőben is, adamo hintában is.

Fehér zajok közül némelyik segített, nomeg a monoton dúdolás is ritkán.

Ha kocsival vittük, a hordozóban is elaludt sokszor.


Ha nagyon kimerült volt, sírás közben egyszer még ülve is elaludt ( szopi után büfizteztem, vállak alatt ülő helyzetbe húzva, nálunk így volt a leghatèkonyabb)


De ahogy nő, érik az idegrendszere, lesz egyre könnyebb. ;) nekünk a kéthónapos oltás hozott magy változást,kb onnantól kezdve lehet jobban altatni.

2016. szept. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!