Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altatjátok 5 hónapos...

Hogyan altatjátok 5 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
Kislányom anyatejes, 5 hónapos és ha én altatom akkor szinte csak a szopiba alszik bele. Ha a párom altatja, akkor pedig kézben, ringatással is...Ti hogyan altatjátok hasonló korú kisbabátokat?
2015. nov. 28. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
ekkor tajt cicin aludt még el -masnak meg ahogy irod is ringatva. de mi raszoktattuk a cumira mert ejjel hatszor kellett ciciztetni mikor felebredt...
2015. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nappal ő kizárólag babakocsiban méltóztatik aludni, legrosszabb esetben 10 perc tologatás és alszik. Este fürdés, szopi, mikor abba belepilled, berakom a kiságyba és alszik. Felnéz, látja, hogy lerakom, de érdekes módon akkor oké neki a kiságy :D Nappal meg egyszerűen nem tudom ott altatni, kb. 3 perc után ébred, és képtelenség visszaaltatni.
2015. nov. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
4 hos. Este furdes, kaja, aztan bofiztetes, aminek a vegere tiszta komas lesz. Beteszem az agyba, oszt' annyi.
2015. nov. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kézben ringatva aludt el kb 10 hónapos koráig.
2015. nov. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Enyém már 8 hónapos, de még mindig cicin alszik el. Anyósomnak a kezében is elalszik ha ringatja.
2015. nov. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Újszülött kora óta evés után büfi és hasra tevés van. Így is alszik el, nem kell altatnom. Ha befejezte az evést, akkor vállra teszem büfizni, nem altattam ölben egyik gyerekünket sem, kivéve, ha idegen helyen volt és nem akart elaludni nagyobb korban már. Akkor ráhasaltattam a lábamra és ott el is aludtak hamar. Egyébként kiságy az alvás helye és nagyon hamar ráálltak így az evés után hasona lvásra. Maguktól elalszanak.
2015. nov. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az én kisfiam magától alszik el. csak betesszük az ágyba, megsimogatgatjuk és elalszik. néha nézelődik picit, mozgolódik, fogdossa a takaróját és utána.

de mostanában amúgy egyre nehezebb. fogzik is, szóval a nappali elalvások egyre hosszabbra nyúlnak. meg inkább mozgolódna mint aludna. de még mindig elalszik egyedül. (pár nap volt nemrég mikor nekem is meg kellett szoptatnom hogy el tudjon aludni.)

2015. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!