Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális, hogy egyik mellből...

Normális, hogy egyik mellből többször annyit tudok fejni, mint a másikból?

Figyelt kérdés
A bal mellemből olyan 25ml-t tudok szívni (van, hogy 30at), a jobból csak 5 körül... e normális? Mindig este szoktam, kb. ugyan abban az időben, mindig bal mellel kezdem, ha e számít. Illetve az nagyobb is. A babám 1 hetes
2016. szept. 16. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat. Igyál sok folyadékot, hogy ne legyen folyadékhiányod. Feltehetően még nem indult meg igazán a tejelválasztás.
2016. szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális.Nekem is a balba volt több.
2016. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, ebben lehet, hogy van valami, császáros voltam, akkor úgy tudom, lassabban is indul be
2016. szept. 16. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nehezen indult be a jobb oldali mell sok fejés és mellre tétel segített.
2016. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a balban van több :-) úgy látszik ez normális. Jobb kezes vagyok, jóóó sok ideje szoptatok.
2016. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. szept. 16. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!