Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kislányom többször ráharapott...

Kislányom többször ráharapott a mellemre szoptatás során, ami kimondottan fájdalmas volt. Másnál is előfordul? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 29. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez előfordul és fogakkal a legrosszabb. Az én kislányom már számtalan alkalommal csinálta. Van hogy csak játékból, de fogzás alatt is csinálhat ilyet.
2014. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fogzasnal gyakori. Ha raharap vigyazz ne ijeszd meg mert akar napokig elutasithatja a szopit.

Ha raharap vedd el tole es mondd h.ez faj anyanak es ne csinalja majd add vissza. En 1 honapig kuzdottem velen mely sebeim is voltak. Azota minden ok. Tied mennyi idos?

2014. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4 hónapos,de már tápszert is kap mert kevés a tejem:(
2014. nov. 30. 09:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor azert is lehet mert a cumisuvegbol ugy jon a tapszer ha raszorit az inyevel ezt csinalja a ciciddel is. Ha surun szoptatod sincs eleg tejed? Jatszocumit hasznaltok?
2014. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is csinálta, szinte sportot űzött belőle... :) Nem tudom, hogy szeretnéd-e még szoptatni (buta kérdésnek tűnik, de van, aki nem), van egy gyógynövényes tabletta, nagyon drága, de nekem sokszor visszahozta a tejem. Gyógyszertárban lehet kapni: Motherlove Moremilk kapszula.
2014. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lányom is harapott, minél jobban jajongtam, annál jobban tetszett neki és még jobban harapott. De ő 7 hósan kezdte. Ekkor elválasztottam és azt mondtam neki hogy ez fáj anyának. Persze sírt szegénykém, de 1 perc után újra engedtem hogy szopizzon, pár nap múlva megértette, mert szopi közben óvatosan összezárta a fogait és nézett rám, ekkor értette meg hogy akkor tolom el magamtól,l ha ő ezt csinálja. Abba is hagyta. De ő már nagyobb volt, szerintem 4 hónaposan ezt nem lehet megértetni egy babával.
2014. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!