Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti mivel kentétek be a mellete...

Ti mivel kentétek be a melleteket, hogy elhagyja a kicsi?

Figyelt kérdés
Csak azok válaszóljanak akik ezt a módszert allalmazták.

2016. szept. 20. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Keserű kakaó
2016. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Soha nem alkalmaznám ezt a módszert mert nem akarnék a gyereknek rosszat okozni azzal h mondjuk pirospaprikát kell nyalogatnia a ciciről. Két gyereket szoptattam majdnem 2 éves korukig és mindkettőnél le tudtunk szokni ilyen extrém módszerek nélkül is.

Egyszerűen mondd el neki h ma nincs cici, elromlott és kész. Felnőtt ember vagy, te döntesz, légy emberséges!

Te se örülnél ha a férjed bekenné paprikával a száját mielőtt megcsókolod, ugye? Na ugye.

2016. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Mennyi idős a gyerek hogy ilyen hirtelen kell leszoktatni ráadásul ilyen módon?
2016. szept. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

A húgomnak azt mondta anyukám, hogy megromlott benne a tej.

Egy napig elhitte.

Aztán erőszakoskodott a kóstolásra. Ekkor egy kis ecetes vizet kent rá anyu, a hugi meg egy nyalintással megállapította, hogy tényleg romlott.

2016. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
A leszoktatásnak nem ez a módja.
2016. szept. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 piroska és a farkas ***** válasza:
45%
Èn 8 hónapos koràig tudtam szoptatni a kislànyomat, addigra már csak napi egyszer. Egyik nap úgy döntöttem, higy na màsnaptól az sem lesz. Kb mintha mi se történt volna, úgy lendültünk àt a tényeken, bàr hozzàteszem, nàlunk cicin elalvàs meg komfortszopi vagyminek mondják, sose volt.
2016. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Még jó, hogy direkt oda van írva, hogy csak azok válaszoljanak akik így csinálták :D gratula.

Mustár

2016. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Ecetes víz nekem is, 19 hónapos volt.
2016. szept. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.És valóban azt kértem hogy olyan válaszoljon aki így választotta le a gyermekét.Már cssk komfort cicizik.Ez nem jelenti azt hohy nem tartom drasztikusnak!De ha nem tudom másképp!!!
2016. szept. 20. 21:03
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Harom gyerekem szoptattam, eszem agaba sem jutott ilyen ostobasag.
2016. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!