Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan tudtátok hogy a baba...

Honnan tudtátok hogy a baba kiszopizta az összes tejet a melletekből és nem csak az üres melleteket szopizza?

Figyelt kérdés
2016. márc. 22. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Sehonnan, de miért ne szopizhatná üresen, ha az jó neki?
2016. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Félek hogy éhen marad.
2016. márc. 22. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ures mell!A tej nem tud kifogyni, folyamatosan termelodik.
2016. márc. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
83%
Figyeld, hogy nyel-e. Van amikor több kortyot is szopizik és csak utána nyel. Egyébként ha kiürült a cici és még éhes, akkor kiköpi, beveszi, szopizza, aztán megint kiköpi és sír, ekkor tedd át a másikra.
2016. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert van hogy 2-3 órán keresztül cicin van. Büfiztetni nem merem mert utána cicit követel. Van viszont hogy 20 perc alatt végzünk a szopival. 9 napos a lelkem.
2016. márc. 22. 17:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2-3 órán keresztül??? 1 óra után már biztos, hogy csak játszik..
2016. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Az elso valaszolonak uzennem, hogy a "miert ne szopizhatna csak ugy 2-3 oran keresztul" akkor lehet neked nem volt meg veres kisebesedett a melled a "csak ugy" szopi miatt!!! Nem kivanom!! Es igen, a cici nem urul ki, ha latom, hallom, hogy csak jatszik vele, en le szoktam venni, bufiztetem, ha keri meg, visszarakom, es olyankor ujrakezdi a tejleado reflex, majd jon a tej is. Viszont tapasztalatbol mondom neked, hogy tuti nem ehes am, hanem inkabb a pocija fajhat, es azt is ugy jelzi, hogy a kezet ragja, mintha ehes lenne, es enne is, de ugye akkor mar nem sziv, csak a komfortcici kell neki. Sajnos ez az idoszak is eltart egy darabig, hisz olyan kicsik meg, szinte mast nem is ismernek, ha ebren vannak, csak a cicit 😊
2016. márc. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
figyeld meg, hogy jár a szája és hogy nyel-e. Az elején kb azt fogod látni, hogy szív-nyel, szív-nyel, aztán pár perc múlva szív-szív-szív-nyel lesz, tehát a nyelések egyre ritkábbak. Viszont mivel 9 napos, könnyen kifárad még, nem olyan erős még a kis szája, izmai, tehát akár be is aludhat, vagy pihen fél percet. Ilyenkor "maceráld" kicsit, ujjbegyeddel az állát, arcát, hogy újra szopizni kezdjen. A komfortszopi is, amikor csak cumizik a cicin, én ezt csak nagyon picit hagytam, főleg, hogy fájtak a bimbóim mint a fene. Az első lányom nagyon lusti volt, de vele is próbáltam 20-25 perc/cici időt tartani, hogy ne tartson órákig. Neked is van igényed, mondjuk hogy vécére menj, vagy egyél, nem? 2-3 órát én sem bírtam volna...
2016. márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!