Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha mindig csak egy kicsit...

Ha mindig csak egy kicsit fejek le a mellemből, ha nagyon feszül és mellette nem szoptatok, akkor előbb-utóbb elapad a tej?

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen.


Én 20 hónaposan választottam el az egyik lányomat és másfél hónap múlva tudtam eltenni a fejőgépet.

2016. szept. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen,de nem biztos,hogy a feszülést meg kellene várni mert begyulladhat.Fokozatosan is el lehet apasztani.
2016. szept. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És hányszor fejjem egy nap?
2016. szept. 21. 09:49
 4/6 anonim ***** válasza:

EZ nehéz ügy mert ha feszül az azt jelenti h még relatív sok tej van benne ezért begyulladhat.

Fejd ki annyira hogy már ne feszüljön, aztán lehet csökkentetni a fejések számát.

2016. szept. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azért igyekeztem a lehető legritkábban fejni, mert ha meg túl gyakori a fejés, azzal kvázi fenntartja az ember a tejtermelést, a szervezet úgy érzékeli, hogy szopik még a baba, tehát kell a plusz tej.

Szóval én megvártam a "nagyon kellemetlen" érzést és csak akkor fejtem. Meg persze nem is volt mindig kéznél a fejőgép, értelem szerűen ha otthon voltam...

Nekem nem gyulladt be, pedig szoptatások alatt többször volt tejcsatorna eltömődésem.

első

2016. szept. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mennyi tejed van???

Ha sokszor fejsz egyre kevesebbet akkor is apad,aztán lehet a fejések számát is csökkenteni,majd elhagyni.

2016. szept. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!