Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellbimbó piercing kivétele...

Mellbimbó piercing kivétele után lehetséges szoptatni?

Figyelt kérdés
Mármint, fiatal vagyok de a véleményem gyakorta változik. Noha most még teljesen más jellegű dolgokon jár az eszem, nem szeretném hogy ha lesz gyerekem ez akadály legyen. Valaki aki ért hozzá írhatna egy hivtalos véleményt hogy a tejcsatornák valóban sérülnek e, mert amennyiben nem, tűznék megcsináltatni:D Előre is köszi, imádat

2016. szept. 25. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azzal is lehetséges, csak akkor fog kiugrani a szemed, amikor nekiáll rágni vagy húzgálni. :))
2016. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tapasztalat?:D a piercinget, vagy simán ha kivettem? mert azzal ugye azt olvastam legalábbis hogy nem lehet
2016. szept. 25. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, természetesen lehetséges. Az ékszer célszerű kivenni azon időre, mert akármennyire is jól húzod meg, a golyó lejöhet, és lenyelheti, belélegezhet. Szóval csak a biztonság miatt kell kivenni a szopiztatás idejére. Tehát nem kell/muszáj végérvényesen kivenni e miatt. Ilyenkor célszerű clipszes ékszert hordani. Szopiztatás előtt amúgy is ajánlott megmosni a mellbimbót.

A tejcsatornák a szúrásnál sérülnek, de a gyógyulással azok is gyógyulnak.

Szóval nyugi, nyugodtan csináltathatsz.

2016. szept. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2016. okt. 15. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!