Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a piercing...

Lehetséges, hogy a piercing megsértette a porcot az átszúrásnál vagy a kivételnél? Mitől lehet pukli a fülemen?

Figyelt kérdés
Helix piercing (karika) volt a fülemben, de kivettem, mert olyan volt, mintha sosem akarna begyógyulni (gennyedzett ha sokat mozgattam stb.), azóta pedig egy pukli van a helyén, de már teljesen benőtt a lyuk, tehát nem fáj, csak a dudor jelzi, hogy volt ott valami. Miután kivettem, azt hittem majd elmúlik, de már hónapok óta nem megy összébb.

2015. szept. 29. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nen kellett volna mozgatni. Azért lett ilyen, mert folyamatos gyulladásban volt.
2015. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor kezdtem mozgatni amikor azt mondták, lehet. De, ha tényleg folyton gyulladásban volt akkor ez mostmár sohasem múlik el?
2015. szept. 29. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy vadhús nőtt ott? Nem megfelelő kezelés vagy nem megfelelő ékszer vagy a sterilitás hiánya okozhatja. Kép nélkül nehéz megmondani. Mutatsz? Egyébként érdemes lenne megmutatnod bőrgyógyásznak vagy akár egy piercernek, biztos okosabbat tudnak mondani.
2015. szept. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmi sem látszik, a felület be van gyógyulva, csak a pukli látszik. Ha megnyomom nem fáj, semmi sem történik, csak ott van. Fertőtlenítve volt, higéniás probléma nem lehet szerintem. Talán allergiás lennék a titánra (azt mondták, ez épp annyira allergén mint az orvosi fém). Minden esetre bőrgyógyászt fogok felkeresni, hátha tud valamit. Nem lehet, hogy a porc sérült meg, és az a pukli? Vagy az fájna?
2015. szept. 30. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Látatlanban vadhúsra tippelek, biztos nem sértette fel a piercing. De tényleg inkább bőrgyógyásztól kérdezz, ő biztos okosabbat tud mondani :). De szerintem ne aggódj.
2015. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. szept. 30. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!