Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák ha van 2órás dolgotok...

Anyukák ha van 2órás dolgotok ahova nem tudjátok vinni a babát de igény szerint szoptattok hogy oldjátok meg, lehet addig tápszert adni 1alkalommal ha szükséges?

Figyelt kérdés
2016. szept. 28. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Mindenhova lehet gyerekkel menni.
2016. szept. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

En mindenhova vittem, kenytelen voltam egyedulallo anyakent.

Max ha sajat muteted lesz, de az nem ket ora.

Egyebkent meg 2 orat kibír evés nélkül az igény szerint szoptatott baba is

2016. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Lefejt tej és igyekeztem villámgyorsan fordulni. Általában nem is kellett a tejhez nyúlni, hazaértem időben és kevés ilyen eset volt. Később tápszer mellett sem lófráltam órákig csak azért, mert "tápszerrel bárki megetetheti".
2016. szept. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 orat tenyleg ki kellene birnia. Esetleg ha elhuzodna szerintem a legjobb megoldas az elore lefejt tejet adni neki. De ha nincs mas megoldas a tapszertol sem lesz semmi baja, ha birja es nem hasfajos.
2016. szept. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Lefejt tej, tápszert nem adnék
2016. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, hogy ügyintézni kellett és nem volt lehetőségem a szoptatásra. Mondjuk nekem vinn3m kellett magammal, de én adtam neki akkor kivételesen tápszert...semmi baja nem lesz, ha nem tudod másként megoldani.
2016. okt. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!