Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan oldjátok meg a szoptatá...

Hogyan oldjátok meg a szoptatást ha nem tartózkodtok otthon etetés időben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Fejtem és cumisüvegből. Ha vásároltunk, akkor pedig mindig két etetés között.
2010. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindig igyekeztünk hazaérni etetésre.

De mindenhol lehet olyan helyet találni ahol meg tudod szoptatni ha muszáj

2010. ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én most küzdök ezzel,visszaálltam dolgozni(most 11.hetes a babám)saját cégem van,ahol gyerekekkel foglalkozunk,így már egy héten egyszer-kétszer bemegyünk "dolgozni".sajnos van amikor a kocsiba tudom megszoptatni.de a múlt héten kipróbáltuk a plaza-t(tiszta és kényelmes volt,nem volt probléma)
2010. ápr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is két etetés között megyünk sétálni vagy ügyet intézni. A cumisüveget nem fogadja el.
2010. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam sokáig 2 óránként evett, így sokszor az autóban voltam kénytelen szoptatni. De szoptattam már pláza, ikea babaszobáján, brendon (kritikán aluli és mocskos) szoptatós helységében, de leginkább az autónk vált be, ha kényelmesebb helyet nem találtam.
2010. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
én szinte mindenhol szoptattam már, kivéve az utcán (ill. játszótéren már igen). szerintem meg lehet oldani diszkréten bárhol, hogy másokat ne zavarjon.
2010. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Autóban, félreeső helyen...

Emiatt sosem rohantam haza.

A legfucsább hely az Rómában a Szt. Péter bazikila tetején volt, egy sarokban.

2010. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xStefix ***** válasza:
6 hét után szinte mindenhova vittem magammal a lányomat és a hordozókendőben szoptattam meg, bármikor, amikor jelezte. Az elején még nem voltak "etetési időink", de így nem is kellett haza rohannunk. Bizonyos értelemben szabadabb voltam egy csak szopó csecsemővel, mint egy már hozzátáplált kisgyerekkel.. :)
2010. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!