Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan hosszabbítsam a 2...

Hogyan hosszabbítsam a 2 etetés (szopi) közti időt?

Figyelt kérdés
Jó ha 2 órát kibír már 5 és fél hónapos a kislányom. Valahogy ki szeretném húzni, mert itt a 3 éves kisfiam is és 1xerűen nincs időm semmire. Tápit nem eszi, tejpépet szintúgy tejem már nincs túl sok, gyümit most próbálgatjuk.
2011. szept. 13. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Hát akkor lehet, hogy kicsit fel kéne sürgetni a hozzátáplálást.
2011. szept. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De jó lenne ha még legalább reggel és este tudnám szoptatni. Bár már lehet választaná el magát, mert du-án is evett 120 g-ot az egyik cicimből és a másik már nem kellett neki, hátrafeszítette magát és elfordult :((
2011. szept. 13. 19:16
 3/3 xStefix ***** válasza:
100%

Én azt mondanám, hogy sehogy, de megértem, hogy így elég nehéz.

Sok oka lehet, hogy miért szopik ilyen gyakran (fogzik, kevés a tejed vagy nehezebben jön, idegrendszeri érési fázisban van, te vagy túl feszült stb.), de egyikre sem az a megoldás szerintem, hogy még ritkábban kap...

A hozzátáplálást pedig pláne nem javaslom 6 hónapos kor előtt. Ezzel csak az elválasztását sürgetnéd meg, illetve az emésztését terhelnéd le. (És gondolom, egyiket sem akarod.)

Ami segíteni szokott, de nem mindenki vállalja: hordozókendő.

2011. szept. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!