Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyire biztonságos a Cerazette?

Mennyire biztonságos a Cerazette?

Figyelt kérdés
Minden nap 8-9 között szedtem be, szoptattam, még nem jött meg rendesen, amióta szültem. Most viszont fura érzésem van, kb. mint egy éve, mikor a kisfiammal terhes lettem. Rohangálok pisilni állandóan. Ugye nem???
2008. okt. 4. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elfelejteném a helyedben.igaz én szülés előtt szedtem de mivel ebben nem szabad szünetet tartani-7nap így nekem egy fél évre megszüntette a mensit,így sosem tudtam,hogy a gyógyszer miatt vagy a terhesség miatt,nem beszélve arról,hogy híztam is tőle ezerrel.a nődokim aki akkor felírta megkérdezte ki írta fel magának..na vazzeg maga...uh,úgy hogy mikor ezt a mostani szülészemnek elmeséltem ő is azt mondta ennek sajna ez a hátránya,hogy megszűntetheti totál a mensit és emiatt van a para,gondold meg szeded e.
2008. okt. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is Cerazettet szedek és nekem sem jött meg (2 és fél hónapja szültem), remélem, hogy elég biztonságos. Az első kimaradt mensi után csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Szerintem biztos ami biztos te is csinálj egyet!
2008. okt. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elkezdtem szedni én is, pont megjött amikor kiváltottam. 3 hétig szedtem , de most abbahagytam, mert egyfolytában pecsételő vérzésem van tőle. Állandóan éhes vagyok tőle, és hízok.

Most ott van 2 originált levéllel és nem tudom mit csináljak vele, mert ahhoz nagyon drága volt, hogy kidobjam, de szedni meg nem merem.

2008. okt. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A férjem elment tesztet venni:( Azért nagyon remélem, hogy nem vagyok terhes mert most egyelőre nem terveztem elölről kezdeni a kismama-mókát.
2008. okt. 5. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Most szültem 3 hónapja, az első megjött azóta nincs. csináltam tesztet negatív lett. De elmentem dokihoz mert olyan érzésem volt mintha megint.Azt mondta semmi gond normális hogy fáj .....
2008. okt. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!