Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek az Avent...

Mi a véleményetek az Avent kézi mellszívóról? Mennyi idő kb míg beindul vele a tejloeadó reflex?

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Párszor használtam, 4-5x kell gyorsan pumpálni, nem kell teljesen lenyomni a kis kart. Utána beindul és szép lassan kell nyomni,ahogy szívja. Azt már érzed,hogyan a jó.
2016. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem. Nekem még nincsen, 1 hónapon belül születik majd a babánk, de már most készülök.

Úgy néz ki, h aventet fogunk venni, csak remélem gyorsan beindítja majd a tejet...

2016. nov. 3. 12:29
 3/9 anonim ***** válasza:
A legjobb,ha nem kell használnod. Sokat tedd cicire a babát, annál jobban szerintem semmi nem fogja beindítani a tejet. 1-es voltam
2016. nov. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jól bevált két szülés után is. De nem ettől indult be a tejem, hanem attól, hogy sokat tettem mellre a babát. Viszont utána kifejtem a megmaradt tejet a cicimből, erre nagyon kiválóan megfelelt, szaporította a tejet.
2016. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nekem is bevált, az első babám elég bénán szopizott 1,5 hónapig, addig kellett tejszaporításra, pótlásra fejnem. Utána meg már sok lett a tejem, fejtem, leadtam. Szóval sokat küzdöttem vele. Én, hogy hamarabb beinduljon a reflex, a szabadon maradt mellbimbómat dörzsölni szoktam. Kicsit bizarrul hangzik, de semmi szexuális felhangja ott és akkor :)
2016. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, sok tejem van de alig jön vele belőle.
2016. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem valt be annyira. Sokat kell vele erolkodni, azt mondjak, hogy a gepi sokkal jobb.

Azt viszont elore nem tudhatod, hogy mennyi tejed lesz.


Ha sok van, akkor a gepi gyorsan lefeji, ilyenkor az a celszerubb, ha csak szaporitasra akarod hasznalni, akkor megteszi a kezi is.

Bar en azt vallom, hogy barminemu fejes egy kinszenvedes es tonkreteszi a mellett. Probald inkabb tenyleg tobbszor szoptatni, hogy bealljon nala jol a szopi es ne kenyszerulj a fejesre...

2016. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is olyat használtam, nekem bevált. Az én babám egyáltalán nem szopizott egyetlen egyszer sem. Nem volt hajlandó bekapni sem a cicit, ha éhes volt akkor sem, így maradt a fejés. 6 hónapig volt elég tejem, utána pótolni kellett. Sok macera volt vele, de megérte.Folyton fejni, mosni a mellszívót, megetetni és kezdeni elölről az egészet, volt úgy, hogy naponta 10-szer. Ebből egy volt éjszaka, mert szerencsére már az elejétől csak egyszer kelt éjszaka. Szülés utáni napon először 10, aztán 20, este már 40 ml-t tudtam fejni, nem akartam, hogy mire hazajövünk már ne legyen tej, mert nem szopizik. Aztán itthon sem volt hajlandó szopizni. Így mindig tudtam pontosan, hogy mennyit eszik és azt is észrevettem rögtön ha kevesebb volt a tej, homeós bogyót is szedtem és teát is ittam, amikor kevesebb volt, így mindig szépen visszajött a tej. Reméljük fog szopizni a babád és nem kell ennyit fejned. Jó babázást!
2016. nov. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is bevált az Avent kézije. Nem volt egyszerű, 6 hónapon át fejtem vele. Én is úgy csináltam, ahogy előttem írták, párszor lenyomtam a kart, de utána hosszan tartottam lenyomva, és folyamatosan szívta. Így nem volt olyan fárasztó a csuklómnak. Mikor áttértem elektromos Medelára, akkor kezdett csökkenni a tejmennyiség (persze ez lehet véletlen egybeesés is)
2016. nov. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!