Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csinaljak, hogy ne ázzak át?

Mit csinaljak, hogy ne ázzak át?

Figyelt kérdés

Nap közben is, de inkább este, főleg szoptatás során, a nem szopott mellből folyik a tej. A melltartó betét konkrét sz**t se ér. Mos is textilpelus összehajtogatva volt ott. Póló, melltartó tejes lett..

Éjszaka meg főleg, mikor alszunk tovább szopi alatt.

Azt próbáltam szopi előtt h amelyikből nem fog enni, abból fejek. Mert amúgy simán jól lakik egy ciciből.

Na meg nap közben is, ha már egy picit csúszik a szopi idő, már folyik.. :/

Mondjatok ötleteket, h mit lehetne csinálni ezzel?



2016. nov. 5. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az Avent éjszakai melltartó betét általában elég volt.
2016. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmit. Majd beáll egy idő után. :) Nem is emlékszem,mikor nem àztam àt. Szerintem kb 2 hónapos lehetett a fiam.
2016. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
8 hós a lányom... és még mindig.
2016. nov. 5. 21:55
 4/11 anonim ***** válasza:
De ismerős... :( Próbálj ki más melltartóbetéteket is, nekem a Chicco vált be, a többi ahogy neked is, nekem sem ért semmit. Rettenetesen drága, viszont abból elég volt napjában pár darab.
2016. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nelem a dm-es, rossmanos, tescos vált be!
2016. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyatej gyűjtő kagylót lehet kapni, én mindig azt tettem fel, és abba folyt a tej. Utána ha szeretnéd el lehet tenni hűtőbe/fagyasztani, vagy kiöntöd. Így semmid nem ázik át.
2016. nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

auchanban lehet kapni olyat aminek neylonzacskó szerű a külső rétege, nekem csak ez vált be, minden saját márkás átázik, ráadásul azok annyira vacak anyagúak, hogy a cicim is mindig felázik

most rákerestem és a tescoban is van :)


[link]

2016. nov. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En rendes eldobhatos pelenkat veszek olcsobb fajtat es az atombiztos ;) este 1 egeszet/cici nappal eleg a fel is ;)
2016. nov. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is olyan típusút használtam amit az utolsó írt. Szoptatáskor mindig volt nálam kéznél még pár darab hogy ha megtelik az egyik gyorsan tudjam cserélni. Éjszaka viszont össze vissza folyt alvás közben.
2016. nov. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Anyatej gyűjtő kagylót használtam, a kifolyt tejet meg elraktam a mélyhűtőbe.
2016. nov. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!