Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A mell gyulladásnak hogy kéne...

A mell gyulladásnak hogy kéne "kinéznie"?

Figyelt kérdés

Most kb 3 napja nagyon fáj a jobb mellem. Eddig csak ha jobban megnyomtam.

De az este óta nagyon fáj. Önmagában is, ha szopizik is a baba belőle, vagy ha a másikból szopizik, ugye mindig folyik nekem a jobb -ból, olyankor a jobb is megfeszül. De most megfeszülésnél annyira fájt, hogy majdnem sirtam..

Inkább felül fáj, picit kemény is.

De szopott ugyan úgy belőle a babám, úgyhogy nincs úgy benne tej, hogy amiatt.

Én mondjuk egy új melltartómra gyanakszom. De attol lehet ilyen szintű fájdalom?

Csak fél napot volt rajtam. Nem kicsi, hogy szorított volna.



2016. nov. 7. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahol bevan gyulladva, ott piros. Láz is lehet. Ha lázad is van igyál minnél több folyadékot, és minnél többször abból egyen a baba bármennyire is fáj!
2016. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs benne csomó? Ha van, azt minél gyorsabban ki kéne szopiznia a babának (hatékonyabb, mint megpróbálni kimasszírozni, bár azzal is próbálkozhatsz). Arra álljon a baba álla, amerre a bajt sejted, tehát lehet, hogy valami kitekert pózban fölé hajolva kell megpróbálni. Ha semmiképp nem megy, akár apát is meg lehet kérni e hadműveletre... Melltartótól, főleg ha merevítős, simán lehet, elég ha valahol kicsit elnyom egy tejcsatornát.
2016. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fektesd hanyatt a babát, négykézláb állj fölé, ugy, hogy az álla a kemény rész fele legyen. Igy etesd meg. Nekem lazam, hidegrazasom volt, ezzel a módszerrel fel nap alatt elmúlt.

Meg segíthet, ha gumi kesztyűbe vizet teszel, osszecsomozod, mikroban megmelegited, es a fájós részre teszed, amilyen gyakran tudod.

2016. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanaz vàlt be mint az elöttem szólónak. Felül kemeny volt ès kicsit piros, borzasztóan fájt szoptatàskor. Úgy kell tenni a babàt, hogy az àlla legyen a fàjós rèsz fele, tehàt jelen esetben fekszik a baba és te felette vagy (fordítva mint ahogy ö) ès onnan rálógatod a mellet. Nagyon furi póz és kènyelmetlen is, de nekem így indult be újra jobban abból a mellböl a tej.
2016. nov. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!